با سیاه نمایی به جایی نمی رسیم/ بحث های سیاسی نباید ما را از اخلاق مداری دور کند
با سیاه نمایی به جایی نمی رسیم/ بحث های سیاسی نباید ما را از اخلاق مداری دور کند
نماینده مردم بناب در مجلس گفت: در دولت یا مجلس با سیاه نمایی به جایی نمی رسیم ؛همه باید منصفانه قضاوت کنیم و بحث های سیاسی نباید ما را از اخلاق مداری دور کند.

به گزارش صدای بناب به نقل از فارس محمد باقری بنابی، با بیان اینکه مجلس هرگز تعطیل نیست، اظهار داشت: معمولاً در برخی رسانه ها شائبه های مطرح می شود که می گویند مجلس تعطیل است اما مجلس هنوز کار اصلی خود را شروع نکرده است.
نماینده مردم بناب در مجلس در ادامه افزود: حدود یک ماه است که به صورت رسمی شروع شده است و نمایندگان ۴ هفته در تهران و در صحن حضور داشتند و ابتدای تشکیل مجلس و تشکیل کمیسیون ها است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تشکیل جلسات متعدد در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد: در کمیسیون اقتصادی جلسات متعددی داشتیم در خصوص بحث های ارزی و هیئت رئیسه ،حتی روز گذشته هم در کمیسیون جلسه بود که ما در حوزه انتخابیه حضور داشتیم و نتوانستیم در جلسات کمیسیون شرکت کنیم، جلسات کمیسیون در خصوص مسائل ارزی و کارگروه بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی مجلس فعال بود.
وی با اشاره به حضور در حوزه انتخابیه و جلسات متعدد با مسولان استانی و مسولان اجرایی استان، تاکید کرد: از روزی که سرکشی به حوزه انتخابیه را شروع کردیم ،جلسات متعدد کاری در مورد مشکلات استان داشتم.
باقری بنابی ادامه داد: در فرمانداری شهرستان بناب و در خود ادارات بناب و مرکز استان جلسات بسیاری داشتیم و حداقل ۱۰۰ جلسه برگزار شده است. حتی قبل از اینکه به مجلس بیاییم و موضوع کرونا مطرح شد جلسات بسیاری برگزار شده بود و مدیران کل استان اکثراً به اتفاق در شهرستان برای پیگیری مسائل مشکلات مردم شهرستان حضور پیدا کردند.
این نماینده مردم در مجلس هشتم و یازدهم در ادامه افزود: جلسات با مسئولان راه و شهرسازی و راهداری در مورد شهرستان و شهرک ولیعصر(عج) بناب ،در خصوص آب و فاضلاب و تامین آب …