برگزاری هرگونه مراسم تا اطلاع ثانوی در بناب ممنوع است/ افزایش شدید اکیپ های بازرسی از سطح شهر و بازار/ درخواست تمدید  محدودیت های پیشگیرانه به مدت یک هفته دیگر در شهرستان بناب
برگزاری هرگونه مراسم تا اطلاع ثانوی در بناب ممنوع است/ افزایش شدید اکیپ های بازرسی از سطح شهر و بازار/ درخواست تمدید  محدودیت های پیشگیرانه به مدت یک هفته دیگر در شهرستان بناب
فرماندار بناب برگزاری هرگونه مراسم در اماکن شخصی و عمومی را ممنوع اعلام کرد و گفت: صاحب ملک، سالن و زمینی که در آن مراسم برگزار شود پاسخگوی اصلی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، امین رفیعی عصر امروز در جمع خبرنگاران برگزاری هرگونه مراسم در سالن ها، منازل و غیره را کاملا ممنوع اعلام کرد و گفت: صاحب مغازه، خانه و یا باغ که در آن مراسم برگزار شود پاسخگوی این اقدام غیر قانونی خواهد بود.

وی تاکید کرد: طبق دستورالعمل های صادره و حکم دادستان محترم شهرستان افرادیکه قوانین را نادیده گرفته و در این ایام جشن و یا مراسمی را برگزار کنند طبق قانون با آنها برخورد قانونی خواهد شد و از مردم انتظار داریم در مشاهده این مراسمات موضوع فورا را به پلیس اطلاع دهند.

فرماندار بناب از تشدید اکیپ های بازرسی در سطح شهر و بازار بناب خبر داد و گفت: این اکیب متشکل از نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و اداره صنعت، معدن و تجارت است و کار بازرسی در سطح ادارات، اصناف و اماکن عمومی را انجام می دهند و با هر گونه تخلف برخورد و با توجه به حکم دادستانی ملک و صنف خاطی فورا پلمپ خواهد شد.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب از درخواست تمدید یک هفته ای اعمال محدودیت ها در در راستای جلوگیری از شیوع کرونا در شهرستان بناب خبر داد و گفت: از ستاد ملی کرونا درخواست کرده ایم که با توجه به شرایط موجود محدودیت ها را به مدت یک هفته تمدید کنند که منتظر اعلام دستور ستاد ملی کرونا هستیم.

فرماندار بناب در پایان استفاده از ماسک در تمام اماکن عمومی را اجباری اعلام کرد و گفت: از مردم شریف شهرستان بناب درخواست داریم حتی الامکان از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند و در صورت حضور حتماً از ماسک استفاده کنند.

انتهای پیام/زیبائی