بسیاری از مطالبات افراد دارای معلولیت قابل تحقق است
بسیاری از مطالبات افراد دارای معلولیت قابل تحقق است
فرماندار بناب در جلسه بررسی مشکلات معلولان شهرستان گفت: بسیاری از مطالبات افراد دارای معلولیت قابل تحقق است بشرطی که در کار جدیت داشته باشیم.

به گزارش صدای بناب صبح امروز جلسه بررسی مشکلات افراد دارای معلولیت با حضور فرماندار بناب ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی، شهردار و سایر مسئولین مربوطه با برخی از افراد داری معلولیت و اعضای مرکز توانبخشی معلولین برگزار شد.

در این جلسه مهندس فتحی با بیان اینکه باید از تقسیم دوگانه جامعه به معلول و غیرمعلول اجتناب کنیم گفت افراد داری معلویت باید از تمامی حقوق شهروندی خود برخوردار شوند وی لازمه برخورداری افراد داری معلولیت از حقوق طبیعی خود را ایجاد بستر و زیرساخت‌های مناسب برای معلولین در جوامع دانست و گفت در هر جامعه این زیرساخت‌ها فراهم شده شاهد رشد و شکوفایی معلولین بوده‌ایم.

فرماندار شهرستان بناب با انتقاد از مطالبه‌گری مسئولینی که خود مسئول مستقیم ساماندهی و مناسب سازی محیط برای معلولین می‌باشد گفت: مطالبه‌گری بر عهده افراد داری معلولیت است و شهرداری، شورای شهر و بهزیستی باید پاسخگوی اقدامات انجام شده خود باشند وی خواستار برگزاری مرتب جلسات ستاد مناسب سازی محیط برای معلولین شد و اظهار داشت بسیاری از مطالبات این عزیزان قابل تحقق است بشرطی که در کار جدیت داشته باشیم و پیگیر مسائل شویم.