توزیع ۲۰ هزار بسته حمایتی بین اقشار آسیب پذیر در بناب
توزیع ۲۰ هزار بسته حمایتی بین اقشار آسیب پذیر در بناب
فرمانده سپاه ناحیه بناب گفت: از ابتدای شیوع ویروس کووید ۱۹ بالای ۲۰ هزار بسته حمایتی در قالب کمک های مؤمنانه بین اقشار آسیب پذیر جامعه در سطح شهرستان بناب توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای بناب به نقل از مهر ، سرهنگ یحیی حیدری عصر امروز در نشست مجمع عالی بسیج شهرستان بناب که با حضور فرماندار، نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان و بسیجیان شهرستان بناب ترتیب یافت، ضمن تقدیر و تشکر از مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی، اصناف و خیران بخاطر نقش فعال و مؤثر در امر کمک های مردمی، از تلاش های شبانه روزی عوامل درمانی شهرستان در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.
وی سپس از تشکیل صندوق ذخیره بسیجیان در شهرستان بناب

خبرداد و گفت: این صندوق فعلاً ۳۰۰ عضو دارد و تاکنون توانسته بیش از ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات از سوی این صندوق برای اجرای طرح های زودبازده و کوچک کمک کند.

فرمانده سپاه ناحیه بناب همچنین از آغاز صدور کارت ایثارگری در سطح شهرستان خبرداد و افزود: متأسفانه جمعی از ایثارگران ما شرایط مناسبی ندارند و نبایستی رزمنده ای که ۵۰ ماه حضور مستمر در جبهه های جنگ داشته فرزند وی بیکار بوده و یا دستفروشی کند.

حیدری گفت: از این رو از مجلس و دولت انتظار داریم در راستای اجرایی شدن کارت ایثارگری نیز قدم های اساسی را بردارند.

وی با بیان اینکه اصلی ترین راه مبارزه با آمریکای جنایتکار خدمت صادقانه به مردم است اظهارکرد : باید با ارائه خدمت صادقانه در ادارات به مردم جلوی نارضایتی ها را بگیریم و مانع سوءاستفاده مخالفان نظام شویم.