خانواده ها در محل برگزاری کنکور سراسری تجمع نکنند
خانواده ها در محل برگزاری کنکور سراسری تجمع نکنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بناب گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان هیچ مکانی برای استقرار خانواده ها در محل برگزاری کنکور سراسری در نظر گرفته نشده و خانواده ها در محل برگزاری کنکور سراسری تجمع نکنند.

به گزارش صدای بناب به نقل از فارس، حمید بالغ امروز در حاشیه برگزاری نشست هماهنگی برگزاری کنکور سراسری با حضور مسئولین ضمن تأکید بر مطلب فوق اظهارکرد: کنکور سراسری در دانشگاه سراسری و دانشگاه پیام نور مرکز بناب و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد.

وی همچنین با تأکید بر اینکه خانواده ها هیچ نگرانی از محل برگزاری کنکور سراسری نداشته باشند؛ افزود: کنکور سراسری مطابق با پروتکل های بهداشتی و طبق دستورالعمل های کشوری ستاد مقابله با کرونا در سالم ترین شرایط برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بناب سپس به نظارت و همکاری مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان در برگزاری کنکور سراسری اشاره و تصریح کرد: تب سنجی، ارائه ماسک و اقلام بهداشتی از جمله موارد بهداشتی است که در مدت برگزاری کنکور سراسری پیش بینی شده است.

بالغ با بیان اینکه محل های برگزاری کنکور سراسری طی چند نوبت ضد عفونی خواهد شد؛ خاطرنشان کرد: نیوری انتظامی نیز در تأمین امنیت و راهنمایی و رانندگی در رفع موانع ترافیکی و روان سازی ترافیک حضور خواهند داشت.

گفتنی است، شهرستان ۱۵۰ هزار نفری بناب در ۱۱۰ کیلومتری جنوب مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده و کنکور سراسری روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مرداد و نیز یکم شهریور ماه سال جاری به مدت ۴ روز در دانشگاه سراسری و دانشگاه پیام نور مرکز بناب با رقابت ۳ هزار و ۲۰۰ نفر در شهرستان بناب در رشته های ریاضی، علوم انسانی، تجربی، زبان و هنر برگزار خواهد شد.