شكست ركورد توليد ماهيانه در مجتمع فولاد صنعت بناب
شكست ركورد توليد ماهيانه در مجتمع فولاد صنعت بناب
ركورد توليد ماهيانه خطوط ذوب و نورد در مجتمع فولاد صنعت بناب از شكسته شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای بناب، در سالي كه بنا به فرموده مقام معظم رهبري به نام سال جهش تولید مزين گرديده است، با همت و تلاش مدیریت و پرسنل متخصص و متعهد دو ركورد جديد توليد ماهيانه در مجتمع فولاد صنعت بناب در واحد های فولادسازی و مجموع ذوب و نورد به ثبت رسيد.

توليد ماهيانه در ذوب شاهين به ميزان ۲۲۳۷۳ تن درخرداد ماه سال ۹۹كه از زمان راه اندازي و بهره برداري بي سابقه بوده است . واحد فولادسازي شاهين با يك كوره قوس ۵۰ تني و واحد فولادسازي شهريار كه با پنج ست كوره القائي ۲۰ تني در حال فعاليت است در مجموع دو واحد فولادسازی به ميزان ۳۵۹۰۳ تن شمش توليد شده كه ركورد قبلي توليد ماهيانه در ذوب شاهين ۲۰۴۲۲ تن و جمع خطوط ذوب ۳۳۵۳۴ تن بوده است.

همچنين در مجموع توليد ذوب و نورد به میزان ۷۶۰۶۸ تن توليد انواع محصولات فولادي در خرداد ماه ۱۳۹۹ صورت گرفته كه بالاترين ميزان توليد قبلي ۶۵۸۴۸ تن در آبان ماه سال ۹۱ بوده است كه در سال جهش توليد تحقق عملي اين شعار را در پي داشته است .

مجتمع فولاد صنعت بناب در هفته هاي اخير با اصلاح فرآيندهاي تامين مواد اوليه و فرآيند توليد ، توانسته است توليد را افزايش داده و جهش توليد را تجربه كند كه با وجود اين افزايش، فرآيند تحويل محصولات توليدي به مشتريان نيز تسهيل گرديده كه رضايتمندي ايشان را در بر داشته است .

شايان ذكر است كه مجتمع فولاد صنعت بناب با برخورداري از دو واحد ذوب و ريخته گري و خطوط متعدد نورد و نيروي جوان ، متخصص و متعهد اين مجتمع محصولات توليد خود را در قالب سبد كامل و با كيفيت بالا توليد و روانه بازارهاي داخلي و خارجي مي كند كه در ادامه ي زنجيره فولادي شكل گرفته در هلدينگ گسترش صنايع و معادن ماهان نقش بسزائي را در ميان توليد كنندگان فولاد كشور ايفا مي كند.