قهرمانی رفت، پارسا مهر آمد! + تصاویر مراسم/ وقتی رسانه ها نامحرم می شوند
قهرمانی رفت، پارسا مهر آمد! + تصاویر مراسم/ وقتی رسانه ها نامحرم می شوند
مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید آموزش و پرورش بناب با حضور جمعی از کارکنان این اداره بصورت داخلی و البته بدون حضور مسئولان و مدیران شهرستان، اعضای شورای آموزش و پرورش و خبرنگاران رسانه ها برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای بناب در این مراسم به اصطلاح رسمی صرفاً عاشور اکرمی معاون آموزش متوسطه سازمان آموزش و پرورش آذربایجان شرقی حضور داشته و در این آیین از خدمات ۳۰ ماهه محمود قهرمانی در رأس مدیریت آموزش و پرورش بناب تقدیر بعمل آمد و حسین پارسامهر به عنوان مدیر جدید این اداره منصوب و معرفی شده است.

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید آموزش و پرورش شهرستان بناب با این کیفیت و شیوه از چند جهت قابل تأمل است. بدون تردید آموزش و پرورش بناب با وجود قریب به ۲ هزار نفر فرهنگی و اشتغال به تحصیل حدود ۲۷ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی یکی از مهم ترین مراکز تعلیم و تربیت آینده سازان این مرز و بوم محسوب و ضرورت دارد انجام هرگونه تغییاتی در بدنه این مجموعه عریض و طویل بسیار حساب شده و دقیق صورت گیرد.

شاید چنین طرح شود که بخاطر رعایت پروتکل های بهداشتی تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش با این شیوه برگزار شد ولی پیش از این نیز در آموزش و پرورش شهرستان بناب مراسم تودیع و معارفه با این سبک و سیاق انجام شده بود که شاید این شیوه از تودیع و معارفه در این اداره مرسوم است.

با عنایت به اینکه مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش بناب خود از اهل رسانه است، امیدواریم بعد از این با افزایش تعامل بین مجموعه آموزش و پرورش و رسانه های جمعی و دعوت از آن ها در جلسات شورای آموزش و پرورش و جلسات و مراسمات دیگر در معرفی استعدادها و اقدامات صورت گرفته از سوی این اداره نزد مردم گام های اساسی را بردارند.

گفتنی است، حسین پارسامهر سابقه معاونت اسبق پشتیبانی و توسعه منابع انسانی مدیریت آموزش و پرورش بناب را در کارنامه خود دارد.

 

نگارنده خبر /جاوید بنابیان/ فارس

 

گزارش تصویری؛