وضعیت نامناسب خیابان های شهر یکی از علل مهم خرابی خودرو ها/ به همراه سایر مسئولان شهرستان پیگیر مشکلات رانندگان حمل و نقل هستیم
وضعیت نامناسب خیابان های شهر یکی از علل مهم خرابی خودرو ها/ به همراه سایر مسئولان شهرستان پیگیر مشکلات رانندگان حمل و نقل هستیم
فرماندار بناب یکی از علل خرابی خودروهای شخصی و حمل و نقل عمومی را نامناسب بودن کیفیت آسفالت و سرعت گیرهای غیر استاندارد عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، شهریار فتحی ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات رانندگان حمل و نقل عمومی شهرستان بناب با اشاره به وضعیت نامناسب آسفالت های شهری بناب اظهار داشت: واقع بینانه باید بگوییم وضعیت نامناسب آسفالت و همچنین سرعت گیرهای غیر استاندارد باعث شده وسایل حمل و نقل عمومی و سایر خودروهای شخصی زودتر از زمان استاندارد خراب شود.

فرماندار بناب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی شهرداری برای حل مشکلات شهری گفت: ما نیز در کنار شهرداری تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشکل آسفالت شهری بناب هرچه زودتر حل شود.

وی ضمن تبریک مجدد به مناسبت فرا رسیدن هفته حمل و نقل عمومی گفت: قشر زحمتکش در این حوزه تلاشگر و بدون ادعا برای مردم خدمت‌رسانی می‌کنند و ما قطعاً خدمات آنها را فراموش نمی کنیم.

شهریار فتحی در پایان با تاکید بر اینکه بنده خود را به جای فرماندار، خود خادم مردم این شهرستان می‌دانم اظهار داشت: از تمام ظرفیتها و پتانسیل های فرمانداری استفاده خواهیم کرد تا پیگیر مشکلات حمل و نقل عمومی شهرستان باشیم.

انتهای پیام/امید مردم خواه