پیام رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی معلولان
پیام رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی معلولان
رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب به مناسبت فرا رسیدن 13 آذر (سوم دسامبر) روز جهانی افراد دارای معلولیت پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای بناب، متن پیام درنا درخشی رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب به شرح ذیل است؛

روز جهانی معلولان فرصتی مغتنم برای ظهور و بروز شایستگی‌های افرادی است که هم در عمل و هم در اندیشه ثابت کردند معلولیت محدودیت نیست و با وجود برخی نقص عضو ها با برخورداری از اراده راسخ و پولادین می توان به قله های افتخار و امید رسید.

این روز متعلق به انسانهایی با باور قوی و امیدوار است که با عزمی مثال زدنی و وصف ناپذیر دوشادوش همه آحاد جامعه در جهت توسعه و آبادانی ایران گام بر می دارند و از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

روز جهانی افراد دارای معلولیت در حقیقت روز تکریم و تجلیل از آن کسانی است که با وجود برخی مشکلات جسمی با توکل به عنایات حضرت حق تکیه بر اراده محکم و خودباوری سرافرازانه در عرصه‌های گوناگون اجتماع ایفای نقش می‌کنند.

همانگونه که مقام معظم رهبری در پیام روز جهانی افراد دارای معلولیت در سال ۹۸ فرمودند مسئول حقیقی کمک به معلولان فقط سازمان بهزیستی نیست بلکه همه مردم، بخش‌های دولتی و غیر دولتی و سازمانهای انقلابی هستند، انتظار داریم مردم، مسئولان به همه بخش‌های دولتی و غیر دولتی در کنار سازمان بهزیستی به خدمت رسانی به معلولان و خانواده‌های آنها اهتمام ویژه ای داشته باشند.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش های همه مردم و مسئولان در تسهیل خدمات‌رسانی به معلولان این روز را به همه افراد دارای معلولیت و خانواده های محترم و صبور آنها در شهرستان بناب تبریک گفته و برای تک تک این عزیزان آرزوی توفیق و سربلندی دارم

درنا درخشی / رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب