کشف بیش از ۹ هزارعدد مواد محترقه در شهرستان بناب
کشف بیش از ۹ هزارعدد مواد محترقه در شهرستان بناب
فرمانده انتظامی شهرستان بناب از کشف 9 هزار و 354 عدد انواع موادمحترقه خبر داد.

به گزارش صدای بناب، سرهنگ سهراب شفقی اظهار داشت: در راستاي مبارزه با عرضه مواد محترقه غير مجاز، شناسايي ودستگيري آنان در دستور كار عوامل پليس امنیت عمومی شهرستان بناب قرار گرفت.

وي خاطر نشان كرد :با انجام كار اطلاعاتي ، ماموران امنیت عمومی شهرستان بناب موفق شدند در یک عمليات غافلگیرانه با هماهنگی مقام قضایی یک نفر را که در زمینه نگهداری و توزیع مواد محترقه غیرمجاز فعالیت می کرد دستگیر و از مخفیگاه وی تعداد ۹ هزار و ۳۵۴ عدد انواع مواد محترقه غيرمجاز را كشف كنند.

فرمانده انتظامي شهرستان بناب با اشاره به اينكه فرد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد خاطر نشان كرد : در راستاي پيشگيري از بروز خطرهاي احتمالي مواد محترقه و منفجره در آخرين روزهاي سال، طرح تشديد برخورد با تهيه و توزيع كنندگان مواد محترقه در دستور كار يگان هاي انتظامي شهرستان قرار دارد.

سرهنگ “شفقی” از شهروندان و والدین در خواست کرد: برای پیشگیری از حوادث چهار شنبه آخر سال ضمن همکاری با پلیس در ایجاد نظم و امنیت عمومی، والدین نیز بر رفتار فرزندان خود بویژه در گروههای دانش آموزی و نوجوانان و جوانان نظارت وکنترل داشته باشند تا تا از بروز حوادث تلخ و تلفات جلوگیری شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب با بیان اینکه پلیس همه روزه و بصورت شبانه روزی آماده جلوگیری از این حوادث است تا در ایام پایانی سال آسایش عمومی شهروندان را تامین کند،تاکید کرد: با هماهنگی مراجع قضائی قطعا” با افراد مخل نظم و امنیت و افرادی که با حرکات غلط و با هدف سودجویی امنیت مردم را به مخاطره می اندازند برخورد خواهد کرد.