به گزارش پایگاه خبری صدای بناب به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان ، محمد کلامی ضمن قدردانی از مشارکت مردم و خیران در جشن رمضان و رزمایش ایران همدل، اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال حماسه‌ای پرشکوه از جنس ایثار و احسان خلق شد. وی ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا و […]

به گزارش پایگاه خبری صدای بناب به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان ، محمد کلامی ضمن قدردانی از مشارکت مردم و خیران در جشن رمضان و رزمایش ایران همدل، اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال حماسه‌ای پرشکوه از جنس ایثار و احسان خلق شد.

وی ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا و تبعات اقتصادی و اجتماعی آن، افزود: مردم نیک اندیش استان با مشارکت گسترده در رزمایش ایران همدل و دستگیری از نیازمندان و محرومین جامعه صحنه های زیبایی از همدلی و کمک مومنانه را به منصه ظهور و بروز گذاشتند.

وی به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان مبنی بر برگزاری رزمایش همدلی در ماه رمضان اشاره کرده و گفت: بعد از بیانات معظم له، کمیته امداد استان با اجرای رزمایش ملی ایران همدل و طرح اطعام مهدوی در طول ماه مبارک رمضان بیش از ۹۰ هزار جیره خشک و ۱۶۷ هزار پرس غذای گرم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بین نیازمندان سراسر استان توزیع کرد.

 وی ضمن تاکید بر همراهی مردم و خیران در این رزمایش خاطر نشان کرد: مردم نیک اندیش استان بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان کمک نقدی به این طرح بزرگ کمک کردند.