‍ کشف حدود ۲ کیلو گرم مواد مخدر در بناب
‍ کشف حدود ۲ کیلو گرم مواد مخدر در بناب
فرمانده انتظامی شهرستان بناب از کشف یک کیلو و 980 گرم مواد مخدر از نوع تریاک ودستگيی یک نفر توزیع کننده خبر داد.

به گزارش صدای بناب، سرهنگ “سهراب شفقی ” در تشریح این خبر گفت:در راستاي تداوم اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي نقاط آلوده شهري و روستايي و در پي دريافت گزارشي مبني بر اينکه یک نفر در زمينه تهيه و توزيع مواد مخدر فعاليت مي کند ،شناسايي و دستگيري وی در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وي افزود:ماموران در تحقیقات اولیه متهم را شنایی و وی را دستگير و در بازرسي از تریلی وی مقدار یک کیلو و ۹۸۰ گرم مواد مخدر از نوع ترياك كشف شد.

سرهنگ شفقی با بیان اینکه ۱ نفر قاچاقچی در این زمینه دستگیر و یک دستگاه تریلی توقیف شد،تصریح کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی بناب در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل آحاد مردم با پلیس در مبارزه با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر اظهار داشت: از شهروندان انتظار داریم تا در راستای همکاری با پلیس و پیشگیری از اعتیاد جوانان و همچنین حفظ سلامت اجتماعی جامعه ، در صورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه موارد مشکوک ، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند