۱۲درصد دانش‌آموزان آذربایجانی به اینترنت و برنامه شاد دسترسی ندارند
۱۲درصد دانش‌آموزان آذربایجانی به اینترنت و برنامه شاد دسترسی ندارند
مدیر آموزش و پرورش بناب، گفت: 88 درصد دانش‌آموزان آذربایجان‌شرقی به اینترنت و شبکه شاد دسترسی دارند.

به گزارش پایگاه خبری صدای بناب به نقل از خبرگزاری فارس از بناب، حسین پارسامهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب  که با حضور نماینده مردم بناب و خوشه‌مهر در مجلس شورای اسلامی ترتیب یافته بود؛ اظهار داشت: ۹۱ درصد دانش‌آموزان بناب به شبکه اینترنت و شبکه شاد دسترسی دارند که این میزان در استان آذربایجان‌شرقی ۸۸ درصد است و این شهرستان ۳ درصد نیز از میانگین استانی بالاتر است.

وی با اشاره به کمک‌های مؤمنانه مردم برای تأمین و تهیه لوازم تحریر دانش‌آموزان خواستار ساماندهی مراکز خیریه شهرستان برای شرکت در پویش کمک مؤمنانه شد.

مدیر آموزش و پرورش بناب، تصریح کرد: هم اکنون این شهرستان دارای ۲۷ هزار و ۲۲۳ دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی و یک‌هزار و ۷۴۹ فرهنگی شاغل است و تاکنون یک‌هزار و ۳۰۰ نیرو نیز در آموزش و پرورش بازنشسته شده‌اند.

پارسامهر ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های نماینده شهرستان و مجمع خیران مدرسه‌ساز شهرستان در خصوص احداث مدارس جدید متذکر شد: با پیگیری‌های به‌عمل آمده ظرف روزهای اخیر احداث ۵۱ باب کلاس جدید درس در شهرستان بناب کلنگ‌زنی شده است.

بنابراین گزارش، در این جلسه شهریار فتحی فرماندار بناب بر بالا بردن کیفیت آموزش مجازی و برنامه شاد برای دانش‌ آموزان تأکید و خاطرنشان کرد: فرهنگیان عزیز نقش مهم و کلیدی در اجرای برنامه آموزش شاد دارند، از این رو فرهنگیان با اختصاص ساعات بیشتری به اجرای برنامه شاد در بالا بردن کیفیت آموزش و تربیت دانش‌آموزان گام بردارند.