نبرد با کرونا اهمیت داروسازی را آشکار کرد
نبرد با کرونا اهمیت داروسازی را آشکار کرد
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پیامی فرا رسیدن روز داروساز را تبریک گفت.

به گزارش صدای بناب به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن پنجم شهریور ماه، روز داروساز را به جامعه پزشکی به ویژه داروسازان دانشگاه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: «پنجم شهریور ماه، زادروز محمدبن زکریای رازی بهانه ای است برای قدردانی و تجلیل از تلاش های خالصانه جامعه داروسازان که در نظام سلامت کشور نقش کلیدی و سرنوشت سازی را ایفا می کنند.

امروز که در نبرد با کرونا، اهمیت صنعت و خدمات داروسازی در چرخه ارائه خدمات سلامت بیش از هر زمان دیگری آشکار شده است، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به خود می بالد که با بهره گیری از ظرفیت های علمی اساتید خود در پرورش داروسازان کشور نقش پررنگی دارد.

ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های خالصانه و کوشش های بی دریغ همکاران داروساز که در این دوران سخت با مسئولیت پذیری تمام، لحظه ای از ارائه خدمت به همنوعان کوتاهی نکردند، روز بزرگداشت مقام داروساز و محمد بن زکریای رازی را به داروسازان کشور و به خصوص داروسازان شایسته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک گفته و از خداوند منان توفیق روزافزون و سربلندی آنان را خواستارم.»