راه‌اندازی ۴۰ مرکز سلامت بسیج در سطح شهرستان با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا/  بسیج همیشه بدون ادعا در میدان پای کار است
راه‌اندازی ۴۰ مرکز سلامت بسیج در سطح شهرستان با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا/  بسیج همیشه بدون ادعا در میدان پای کار است
فرمانده سپاه ناحیه بناب از راه‌اندازی ۴۰ مرکز سلامت بسیج در نقاط مختلف شهرستان با هدف جلوگیری از افزایش شیوع بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب سرهنگ یحیی حیدری عصر امروز در جلسه ستاد کرونا شهرستان بناب با تاکید بر اینکه بسیج از اولین روز شیوع کرونا بدون هیچگونه ادعایی پای کار بوده است گفت: در این مدت زمان بسیج از راه ها و روش های مختلف بخصوص افزایش فرهنگ استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی برای جلوگیری از افزایش بیماری کرونا تلاش کرده که نتایج قابل قبولی نیز به دست آورده است.

فرمانده سپاه ناحیه بناب از راه‌اندازی ۴۰ مرکز سلامت بسیج با هدف جلوگیری از افزایش شروع بیماری کرونا در نقاط مختلف شهرستان خبر داد و گفت: این مراکز با هدف تشویق مردم به استفاده از ماست و رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت محله ای در نقاط مختلف شهرستان در حال فعالیت هستند.

سرهنگ حیدری ادامه کمک‌های مومنانه برای افراد متضرر از بیماری کرونا را ضروری عنوان کرد و گفت: متاسفانه بعضی از مشاغل در این ایام کرونایی به شدت تحت تاثیر قرار گرفته‌اند لذا می بایست از طریق کمک های مومنانه از این افراد حمایت کرد.

فرمانده سپاه ناحیه بناب در پایان با اشاره به رزمایش اخیر سپاه ناحیه بناب با همکاری سایر نهادها گفت: این رزمایش نتایج بسیار خوبی را به دست آورده و همچنان توسط بسیجیان در حال ادامه می باشد و امیدواریم مردم شریف بناب نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری با نهادهای مربوطه و بسیج کمک کنند تا شاهد از بین رفتن این بیماری منحوس باشیم.