آسفالت ریزی محور خوشه مهر تا چلقائی به متراژ بیش از ۴۰ هزار متر مربع توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بناب
آسفالت ریزی محور خوشه مهر تا چلقائی به متراژ بیش از ۴۰ هزار متر مربع توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بناب
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بناب از آسفالت ریزی محور خوشه مهر تا چلقائی به متراژ بیش از ۴۰ هزار متر مربع خبر داد.

علی سلیمانی فرد صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، از شروع آسفالت‌ریزی محور خوشه مهر تا چلغای خبر داد و گفت: این آسفالت ریزی گسترده توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای از مسیر مرکز روستای چلقایی تا مقابل ساختمان شهرداری خوشه مهر انجام می شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بناب با اشاره به اینکه در این مسیر بیش از ۴۰ هزار متر مربع آسفالت ریزی انجام خواهد شد، گفت: تمامی اعتبارات این آسفالت‌ریزی از محل اعتبارات استانی تامین می شود.

علی سلیمانی فرد ارتقای ایمنی جاده و کاهش تصادفات جاده ای را از مهمترین اهداف آسفالت ریزی این محور عنوان کرد و گفت: علاوه بر عناوین ذکر شده قطعا شاهد کاهش سوخت و همچنین کاهش هزینه استهلاک خودروهای سواری عبوری از این محل خواهیم بود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بناب در پایان با تاکید بر اینکه آسفالت ریزی این محور موجب افزایش رضایت مندی شهروندان شده است، گفت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بناب امسال آسفالت ریزی محورهای بین روستایی و همچنین جاده های شهرستان بناب را در نظر گرفته و قطعاً شاهد آسفالت ریزی بیشتری خواهیم بود.

علی سلیمانی فرد در پایان ضمن تقدیر و تشکر از نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی و همچنین فرماندار و پرتلاش شهرستان بناب بابت پیگیری آسفالت‌ریزی این محورها گفت: کارفرمای اصلی این پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی می باشد، قطعا تا چند روز آینده شاهد اتمام آسفالت‌ریزی محور چلغای خواهیم بود.

انتهای پیام/ داود زیبائی