اخذ گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه کیسه های پلاستیکی توسط شرکت اطهر بافت
اخذ گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه کیسه های پلاستیکی توسط شرکت اطهر بافت
شرکت اطهر بافت یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی اطهر موفق به اخذ گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاه کیسه های پلاستیکی از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران شد.

به گزارش صدای بناب، به نقل از روابط عمومی شرکت اطهر بافت، رضا صلحی با اشاره به دامنه کاربرد تایید صلاحیت آزمایشگاه اطهر بافت که آزمون های مندرج در استاندارد ویژگی محصول تایید صلاحیت شده است، اظهار داشت: صلاحیت انجام آزمون مطابق دامنه کاربردی کیسه های پلاستیکی پلی الفین را دارد.

فام مدیر کنترل کیفی اطهر بافت با بیان اینکه این گواهینامه صلاحیت آزمایشگاه از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به شماره NACI/Lab/1615 با تایید و امضای رئیس مرکز ملی صلاحیت ایران صادر گردیده است، گفت: این گواهینامه تا سه سال با حفظ استمرار انطباق با ضوابط مربوطه و اخذ تاییدیه در ارزیابی های سالانه را دارا است.

وی افزود: شرکت اطهر بافت ضمن اعلام آمادگی جهت انجام امور آزمایش Specification and test methods سایر کارخانجات همکار در تنهاترین آزمایشگاه تخصصی کیسه های پلاستیکی در شمالغرب کشور این افتخار بزرگ را که برگ زرینی دیگر در تاریخ پرافتخار این کارخانه و حاکی از توانمندی در تولید و ارائه بهترین محصولات در صنعت کیسه های پلاستیکی و نشان از درایت مدیران و همکاران شرکت اطهر بافت می داند.

فام مدیر کنترل کیفی اطهر بافت در پایان گفت: به تمامی همراهان گرامی ، مشتریان و مصرف کنندگان محصولات این کارخانه تبریک و تهنیت گفته  و امید است سالیان سال دست به دست هم و در کنار یکدیگر و با پیشرفت و موفقیت روز افزون شاهد افتخاراتی مداوم و همیشگی برای سرفرازی میهن اسلامی باشیم.

انتهای پیام/