بازگشت کرونا به شهرستان بناب/ آماده‌باش کامل بیمارستان های بناب برای مقابله با موج هشتم کرونا
بازگشت کرونا به شهرستان بناب/ آماده‌باش کامل بیمارستان های بناب برای مقابله با موج هشتم کرونا
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب با اشاره به آغاز موج هشتم کرونا در سراسر کشور گفت: متاسفانه کرونا رسما به شهرستان بناب بازگشته و روزانه یک یا دو نفر بستری داریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، دکتر وحید رضایی صبح امروز در جلسه ستاد کرونای شهرستان بناب با اشاره به آغاز موج هشتم کرونا در سطح کشور و همزمان با آن در شهرستان بناب اظهار داشت: قطعاً تا ۲ هفته آینده به پیک هشتم کرونا در شهرستان بناب خواهیم رسید.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب خاطرنشان کرد: در همین راستا ضمن توجه بیشتر به پروتکل های بهداشتی، واکسیناسیون تمام شهروندان به خصوص افراد بالای ۱۸سال و سایر افرادی که دارای بیماری های زمینه ای هستند، ضرورت دارد.

وی با اشاره به آغاز واکسیناسیون عموم مردم در شهرستان بناب گفت: با توجه به موج هشتم کرونا واکسیناسیون در بناب آغاز خواهد شد و افراد دارای اولویت (سالمندان و بیماران خاص) می توانند سریعا اقدام به واکسیناسیون نمایند.

دکتر وحید رضایی با اشاره به بازگشت کرونا به شهرستان بناب گفت: طی روزهای گذشته روزانه ۱ یا ۲ نفر در بیمارستان های بناب بستری کرونایی داریم که در همین ایام نیز این روند ادامه دارد و هر دو بیمارستان شهرستان بناب در آماده باش کامل در راستای مقابله با موج هشتم کرونا می باشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب در پایان با اشاره به مجهز بودن بیمارستان های شهرستان بناب به امکانات روز گفت: همین امر موجب شده است که طی ماه های اخیر شاهد مراجعه بیماران از کشور ترکیه به خصوص شهرهای استانبول و آنکارا به شهرستان بناب باشیم.

انتهای پیام/

  • نویسنده : داود زیبائی