افزایش چشمگیر رضایت مندی شهروندان نشان از راه و برنامه درست شهرداری است
افزایش چشمگیر رضایت مندی شهروندان نشان از راه و برنامه درست شهرداری است
شهردار بناب ضمن تشریح ده ها پروژه در حال احداث در بناب گفت: افزایش چشمگیر رضایت مندی شهروندان نشان از راه و برنامه درست شهرداری است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، فرید پناهی شهردار بناب به همراه خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان از چندین پروژه عمرانی در حال احداث بازدید و تشریحی از عملکرد شهرداری ارائه کرد.

اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به آسفالت ریزی در سال جاری

شهردار بناب ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری به همراه خبرنگاران، از اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای آسفالت ریزی در شهرستان بناب خبر داد و گفت: ۲۸۵ محله در  نوبت آسفالت ریزی بودند که از این تعداد ۱۴۰ محله آسفالت ریزی شده و ادامه آن در سال جاری آسفالت ریزی خواهد شد.

ساماندهی مسیر ابتدای جاده روستای چلقائی تا محدوده شهری

دکتر فرید پناهی در ادامه بازدید از طرح های عمرانی شهرداری بناب با اشاره به طرح جامع شهرستان، گفت: در این راستا از ابتدای جاده شهر خوشه مهر و روستای چلقایی به طول ۵۰۰ متر جدول گذاری و آسفالت ریزی می‌شود.

ایجاد غرفه‌های غذای محلی و خیابانی در پارک مسافر بناب

به گفته کلیددار شهر بناب مجموعه غرفه‌های غذای محلی و خیابانی به تعداد ۱۴ غرفه از جمله فست فود و سایر غذاهای محلی در پارک مسافر در حال تکمیل بوده که بعد از اتمام از طریق مزایده با اجاره مناسب واگذار خواهد شد.

تکمیل طرح مسیر گشایی خیابان سینا به فرهنگ

اصحاب رسانه شهرستان به همراه شهردار بناب در ادامه از طرح مسیر گشایی خیابان سینا به فرهنگ بازدید کردند.

شهردار بناب در این خصوص گفت: با همکاری اهالی این محله مسیر گشایی بعد از سالها انتظار اهالی انجام شده و بعد از جدول گذاری و اجرای کانیوه و تسطیح، آسفالت ریزی خواهد شد.

گفتنی است حدود ۳۰ میلیارد تومان در جهت مسیرگشایی این محله برای تملک هزینه صرف شده است.

اجرای بیش از ۱۶ هزار متر مربع کف پوش در سطح شهرستان بناب

شهردار بناب از اجرای بیش از ۱۶ هزار متر مربع کفپوش در معابر سطح شهر بناب خبر داد و گفت: برای این طرح ۷ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که همزمان در چندین نقطه شهر در حال اجرا می باشد.

احداث مجتمع تجاری و خدماتی نویدی در بناب

به گفته شهردار بناب این پروژه دارای ۱۸ مغازه به عمق ۶ متر با طبقه فوقانی خدماتی در خیابان نویدی در حال احداث است.

گفتنی است برای این طرح ۵۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

ده ها طرح عمرانی و خدماتی همزمان توسط شهرداری بناب در حال تکمیل بوده که به دلیل نبود وقت کافی تنها از چند پروژه توسط خبرنگاران بازدید شد در ادامه جزئیات مابقی پروژه ها نیز به اطلاع مردم شریف بناب خواهد رسید.

در حاشیه بازدید از این طرح‌ها مردم شهرستان بناب از عملکرد شهرداری اظهار رضایت کرده و از خدمات شهردار بناب و عوامل زحمتکش آنها قدردانی کردند.

 

 

  • نویسنده : داود زیبائی