امروز جهان شاهد بی‌سابقه‌ترین ناعدالتی از سوی یک رژیم یاغی علیه ساکنین زادگاه مسیح(ع) است
امروز جهان شاهد بی‌سابقه‌ترین ناعدالتی از سوی یک رژیم یاغی علیه ساکنین زادگاه مسیح(ع) است
وزیر امور خارجه کشورمان ضمن تبریک زادروز حضرت مسیح (ع) نوشت: امروز جهان شاهد فجیع‌ترین جنایات و بی‌سابقه‌ترین ناعدالتی از سوی یک رژیم یاغی و تروریستی علیه فلسطینیان و ساکنین زادگاه مسیح(ع) است.

به گزارش صدای بناب به نقل از  خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان به مناسبت زادروز حضرت مسیح (ع) در صفحه شخصی خود در برنامه ایکس نوشت: میلاد پیامبر عدالت و دوستی حضرت عیسی بن مریم(ع) را به تمام پیروان آن بشارت‌دهنده صلح و مهربانی در سرتاسر جهان تبریک می‌گویم.

وی افزود: امروز جهان شاهد فجیع‌ترین جنایات و بی‌سابقه‌ترین ناعدالتی از سوی یک رژیم یاغی و تروریستی علیه فلسطینیان و ساکنین زادگاه مسیح(ع) است که به پشتوانه آمریکا تمامی قوانین بین‌المللی و حقوق انسانی را به سخره می‌گیرد.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین نوشت: توقف نسل‌کشی و ماشین کشتار رژیم صهیونیستی و امدادرسانی به غزه رسالت فوری و تاریخی بشریت، همه‌ موحدان و انسان‌های آزاده است که با الهام از آموزه‌های مسیح(ع) و همدلی دولت‌های صلح‌جو امکان‌پذیر خواهد بود.

امیرعبداللهیان در آخر نوشت: از خداوند یکتا نیکبختی و بهروزی پیروان حضرت مسیح(ع) و صلح و آرامش برای همه مسیحیان عزیز ایران زمین و جهانیان را مسئلت دارم.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم