کاندیداهای مجلس از تخریب یکدیگر خودداری کنند/ امروز واقعه کربلا در غزه رخ می دهد
کاندیداهای مجلس از تخریب یکدیگر خودداری کنند/ امروز واقعه کربلا در غزه رخ می دهد
فرماندار بناب تاکید بر برگزاری باشکوه انتخابات مجلس گفت از تمامی کاندیداها انتظار داریم در مجالس خود از تخریب سایر کاندیداها به شدت خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، رضا لعلی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن محکوم کردن مجدد بر اقدامات غیر انسانی رژیم کودککش اسرائیل اظهار داشت: به وضوح کربلا امروز در غزه در حال اتفاق است و تنها تفاوتش این است که در کربلا کودکان را نکشتند اما در غزه کودکان را تکه تکه می‌کنند.

فرماندار شهرستان بناب با تاکید بر اینکه تمام مسلمانان و مردمان دنیا می‌بایست طرفدار حق و مظلوم باشند گفت: متاسفانه برخی از افراد مانند رئیس جمهور ترکیه در ظاهر از مردم مظلوم فلسطین حمایت می‌کند اما پشت پرده به رژیم کودک کش اسرائیل سلاح و مواد غذایی می‌دهد.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از حضور باشکوه مردم بناب در راهپیمایی ۱۳ آبان روز گذشته در شهرستان بناب گفت: از تمام مردم، کارمندان کسبه و سایر اقشار انتظار می‌رود که در این گونه راهپیمایی‌ها شرکت کرده و اقدامات غیر انسانی رژیم منحوس اسرائیل را محکوم کنند، که قطعاً تاثیر خواهد داشت.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب با اشاره به پیش ربودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اگر کاندیدایی برای جذب رای کاندید دیگری را تخریب کند و از خط قرمزها عبور کند قطعاً با وی برخورد خواهیم کرد.

وی افزود: طی سالیان گذشته در شهرستان بناب اقدامات بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف از بهداشت مدرسه سازی راهسازی ، آسفالت کاری و ده‌ها پروژه عمرانی و خدماتی دیگر با اعتبارات ده ها میلیاردی انجام شده است و نباید این گونه اقدامات را کمرنگ نشان بدهیم.

لعلی خاطرنشان کرد: از تمامی روسای ادارات تقاضا دادیم خدمات دولت طی سالیان گذشته را از راه‌های مختلف به خصوص کمک گرفتن از رسانه‌های رسمی شهرستان به سمع و نظر شهروندان برسانند و اینگونه نباشد که عده‌ای در فضای مجازی تنها بگویند دولت طی چند سال اخیر یک آجر روی آجر دیگر نگذاشته است..

وی نصب پرچم ایران و عکس شهدا در تمامی ادارات را خواستار شد و گفت متاسفانه در برخی از ادارات مشاهده می‌شود که پرچم ایران و یا عکس شهدا نیست و این در حالیست که ما می‌بایست به پرچم ایران و خون شهدا تعصب خاصی داشته باشیم.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب در پایان با تاکید بر برگزاری باشکوه انتخابات مجلس در اسفند ماه سال جاری تصریح کرد: روسای ادارات اجازه دارند از زیرساخت‌ها برای برگزاری باشکوه انتخابات استفاده کنند اما به هیچ عنوان نباید در مجالس انتخاباتی شرکت کرده و طرفدار شخص خاصی باشند.

  • نویسنده : داود زیبائی