رفتار و گفتار کاندیداهای مجلس شورای اسلامی باعث تایید و یا رد صلاحیت آنها خواهد شد
رفتار و گفتار کاندیداهای مجلس شورای اسلامی باعث تایید و یا رد صلاحیت آنها خواهد شد
عضو هیئت نظارت شورای نگهبان در جمع مسئولان شهرستان بناب با تاکید بر برگزاری باشکوه انتخابات گفت صلاحیت و یا رد صلاحیت کاندیداها بستگی به رفتار و گفتار خودشان در چارچوب قانون دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، بهروز خلیل‌نژاد صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با تاکید بر اینکه انتخابات آبروی نظام محسوب می‌شود، گفت: همه مردم و مسئولان می‌بایست با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند تا انتخابات مجلس شورای اسلامی که در بهمن ماه برگزار می‌شود با شکوه هرچه تمام در این شهرستان نیز برگزار شود.

عضو هیئت نظارت شورای نگهبان در شهرستان بناب با تاکید بر اینکه کاندیداهای مجلس شورای اسلامی قبل از ورود به مجلس خود می‌بایست قانون مدار بوده و به قانون احترام بگذارند اظهار داشت: از تمام کاندیداها درخواست داریم از تخریب یکدیگر به شدت خودداری کرده و به قوانین که خودشان تصویب می‌کنند احترام بگذارند.

وی با تاکید با اینکه هیئت نظارت به هیچ عنوان تمایلی برای رد صلاحیت هیچ کدام از کاندیداها ندارد گفت: این بستگی به رفتار و گفتار کاندیداها دارد که تا انتخابات به آنها صلاحیت داده شود و یا خدایی ناکرده رد صلاحیت شوند.

وی افزود: هیئت نظارت شورای نگهبان دوست تمام کاندیداها بوده و برای آنها احترام بسیار زیادی قائل است اما می‌بایست تمامی اقدامات و رفتارهای آنها نیز در چارچوب قانون باشد.

بهروز خلیل نژاد در پایان با تاکید بر اینکه هیئت نظارت در شهرستان بناب با دقت تمامی رفتار و گفتار کاندیداهای مجلس شورای اسلامی را تحت نظر دارد گفت: از مردم و مسئولان شهرستان نیز درخواست داریم هرگونه اطلاعات در خصوص تخلفات را به هیئت نظارت اطلاع بدهند.

  • نویسنده : داوود زیبایی