ایجاد نشاط و سرگرمی مناسب، یکی از اهداف مدیریت شهری شهرداری بناب است
ایجاد نشاط و سرگرمی مناسب، یکی از اهداف مدیریت شهری شهرداری بناب است
شهردار بناب گفت: شهرداری بناب تلاش می کند با توسعه و به روزسازی مبلمان پارکها و اماکن گردشی_تفریحی، فضایی شاد و مفرح را در سطح شهر ایجاد نماید.

به گزارش صدای بناب، فرید پناهی شهردار بناب، در جریان توسعه ی امر خدمات رسانی در فضاهای تفریحی و پارکها بیان داشت: ما با در نظر گرفتن گروههای سنی مختلف، به ویژه گروه سنی کودک و نوجوان که بیشترین نیاز را به شور و نشاط دارند در تلاش هستیم امکانات محل های تفریحی و پارکها را با تکیه بر امکانات بازی جدید، به روز رسانی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: فضایی کاملا مفرح و نشاط آور را برای فرزندان این مرز و بوم و قشر کودک و نوجوان بناب و پربارسازی اوقات فراغت آنها در طول مدتی که در این مکانها هستند بوجود آوریم.

کلیددار شهر بناب، در ادامه، با اشاره به خرید سه دستگاه ست کامل بازی کودک، از نصب آنها در پارکهای شهر خبر داده و گفت: این ست های بازی هم اکنون در پارکهای بانوان، وحدت و کوثر نصب گردیده و آماده استفاده می باشد.

وی افزود: امیدواریم با تجهیز هرچه بیشتر و بهتر اماکن تفریحی و پارکها، بتوانیم سطح کیفی نشاط افزایی را در روح و روان عموم و خانواده ها و با پربارسازی اوقات فراغت و تفریح همشهریان عزیز ارتقا دهیم.

 

  • نویسنده : داود زیبائی