بازدید دادستان شهرستان مراغه از کارخانه خوراک دام و طیور آذر دانه بناب/ خلیل فشنگچی:  تنها انتظار ما از مسئولان حمایت از تولیدکنندگان است
بازدید دادستان شهرستان مراغه از کارخانه خوراک دام و طیور آذر دانه بناب/ خلیل فشنگچی:  تنها انتظار ما از مسئولان حمایت از تولیدکنندگان است
ظهر امروز دادستان ویژه شهرستان مراغه به همراه رئیس اداره زندان مراغه ضمن حضور در کارخانه خوراک دام و طیور آذر دانه بناب از زحمات مدیریت این مجموعه در پی اقدامات خیرخواهانه برای آزاد کردن 30 زندانی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، نادر نجد دادستان ویژه شهرستان مراغه ظهر امروز به همراه ابراهیم اکبریان رئیس اداره زندان مراغه با حضور در شرکت خوراک دام و طیور آذر دانه بناب ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این کارخانه از زحمات مدیریت این شرکت جناب آقای خلیل فشنگچی بابت اقدامات خیرخواهانه و آزاد سازی ۳۰ زندانی و ایجاد اشتغال برای آنها کمال تقدیر و تشکر را کرد.

خلیل فشنگچی مدیرعامل شرکت خوراک دام و طیور آذر دانه بناب در حاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، ضمن تقدیر و تشکر از نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی، رئیس کل دادگستری استان، امام جمعه بناب، نماینده بناب، سردار عباسقلی زاده فرمانده سپاه عاشورا، دادستان شهرستان مراغه، دادستان بناب و سایر مسئولین اظهار داشت: همه ما در مقابل کشور و هموطنانمان در هر پست و جایگاهی مسئول هستیم و می بایست به پیشرفت و توسعه این کشور کمک کنیم.

مدیرعامل شرکت خوراک دام و طیور آذردانه بناب با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه تولید کنندگان امروز در خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی قرار دارند، گفت: تولیدکنندگان از ابتدای جنگ در حوزه های مختلف به این کشور و انقلاب خدمت کردند و امروز نیز در شرایط سخت اقتصادی و تورم زیاد در جنگ نابرابر و تحریم‌های ظالمانه قرار گرفته اند.

وی خاطر نشان کرد: انتظار داریم در قبال تمام سختی ها و مشکلاتی که در مقابل تولیدکنندگان وجود دارد مسئولان ارشد کشور و استان کسانی را در پست ها و سمت‌های مهم قرار بدهند که حداقل اگر به تولید کننده کمک نکردند برای آن ها سنگ اندازی نکنند چرا که این موجب ناامیدی ما می شود!!

خلیل فشنگچی افزود: از زمان شروع بیماری کرونا بسیاری از مشاغل به شدت متضرر شده‌اند اما در عین حال تمام تلاش خود را کرده ایم که حتی یک نفر از نیروهای خود را تعدیل و یا اخراج نکنیم و حتی به حقوق آنها اضافه و به کسانی که در مجتمع خوراک دام و طیور آذر دانه کار می کنند در حد توان کمک کرده ایم و این را وظیفه خود میدانیم.

نائب‌رئیس کارخانجات خوراک دام و طیور استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه در حال حاضر ۵۲ واحد خوراک دام و طیور در سطح استان مشغول به فعالیت هستند گفت: در این تعداد کارخانه خوراک دام و طیور بیش از ۱۵۰۰ نفر در حال اشتغال هستند و هزاران نفر نیز به صورت غیر مستقیم هزینه معیشت زندگی خود را از این کارخانه جات به دست می آورند.

مدیرعامل شرکت خوراک دام و طیور آذر دانه بناب گفت: از مسئولان ارشد استان و شهرستان بناب درخواست داریم از تولیدکنندگان با تمام پتانسیل حمایت کنند که در غیر اینصورت و عدم توجه به بخش خصوصی اقتصاد کشور با مشکلات مختلف همچنان دست و پنجه نرم خواهد کرد.

خلیل فشنگچی در خصوص آزادسازی بیش از ۳۰ زندانی و حتی مانع شدن از اعدام یکی از جوانان منطقه گفت: خدا را شاکریم که توانستیم زمینه آزادسازی این ۳۰ زندانی را فراهم کنیم و قطعاً این افراد می‌توانند در شرکت خوراک دام و طیور آذر دانه در بخش‌های مختلف فعالیت و حقوق مناسبی دریافت کنند.

خلیل فشنگچی مدیرعامل شرکت خوراک دام و طیور آذر دانه بناب در پایان ضمن تقدیر و تشکر مجدد از حضور نادر نجد دادستان ویژه شهرستان مراغه به همراه رئیس اداره زندان این شهرستان در شرکت خوراک دام و طیور آذر دانه بناب گفت: حضور دادستان مراغه که خودشان متولد شهرستان بناب هستند در مجموعه ما و بازدید از فعالیت افرادی که از بند زندان رهایی یافته اند قوت قلبی برای ما و آنها خواهد بود.

گزارش تصویری؛

 

انتهای پیام/ داود زیبائی