با کمک مردم بناب را به کارگاه عمرانی تبدیل خواهیم کرد
با کمک مردم بناب را به کارگاه عمرانی تبدیل خواهیم کرد
شهردار بناب با تاکید بر اینکه برای از بین بردن ناامیدی و پیشرفت بناب این سمت را قبول کردم گفت: با کمک مردم عزیز و شریف بناب این شهر را به کارگاه عمرانی تبدیل خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، فرید پناهی قدیم صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه شهرداران جدید و سابق شهر بناب با بیان اینکه جهت پیشبرد اهداف نیازمند به حمایت کامل مردمی هستیم گفت: مردم خودشان مفهوم توسعه و خدمت رسانی را به طور کامل درک می‌کنند.

شهردار جدید بناب با تاکید بر این که آمده ایم وضعیت شهر بناب را ساماندهی و ناامیدی را از شهر بناب ببریم گفت: باید با تلاش شاهد تحول اساسی در اقدامات شهرداری باشیم.

وی با بیان اینکه بناب به صورت اصولی و مدرن رشد نکرده است گفت: برنامه ریزی ها میبایست اساسی و بر حسب نیاز ها انجام شود تا شاهد نباشیم همچنان گرفتار برخی از مشکلات ابتدایی بمانیم.

 فرید پناهی با تاکید بر این که خود را متعهد به خدمت به مردم بناب میدانم گفت: به زادگاهم تعصب خاصی دارم و از صمیم قلب و با تمام تلاش برای آبادانی و  پیشرفت بناب تلاش خواهم کرد.

شهردار جدید بناب در پایان با تاکید بر اینکه بناب بر را به کارگاه عمرانی تبدیل خواهیم کرد گفت:بناب نیازمند مدیریت نوین شهرسازی است و این کار را با تلاش همکارانم و مسئولان شهرستان به ثمر خواهیم نشاند.

انتهای پیام / داود زیبائی