بوستان مسافر امام علی (ع) بناب از ابتدای سال ۱۴۰۳ آماده ارائه خدمات به مسافرین
بوستان مسافر امام علی (ع) بناب از ابتدای سال ۱۴۰۳ آماده ارائه خدمات به مسافرین
شهردار بناب با اشاره به احداث پارک مسافر میدان امام علی (ع) گفت: با عنایت به نبود امکانات مناسب در ورودی اصلی شهر به عنوان بوستان و پارک مسافر در طول ۸ کیلومتر مسافت برای توقف، استراحت و خرید وسایل مورد نیاز، شهرداری بناب نسبت به بهسازی و بازسازی زمین جنب میدان امام علی (ع) در ورودی شهر، در قالب بوستان مسافر نمود.

به گزارش صدای بناب، شهردار بناب در این خصوص اظهار داشت: این محل که قبلاً به صورت فضای سبز و وسایل بازی و ورزشی بود با ارائه طرح مناسب توسط شهرداری بناب، با ایجاد فضای سبز، نورپردازی و روشنایی، درختکاری و احداث نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی مجزا برای استفاده شهروندان عزیز بنابی و مسافرین محترم گذری و گردشگران عزیز مورد احداث قرار گرفت.

دکتر پناهی تصریح کرد: این بوستان در مساحتی در حدود ۵۰۰۰ مترمربع ایجاد گردیده که جلوه زیبایی به ورودی شهر بناب داده است و علاوه بر وجود آلاچیق ها، فضای سبز و زمین بازی، این بوستان دارای یک المان ورودی مناسب جهت معرفی محل می‌باشد.

کلیددار شهر بناب افزود: همچنین یک مسیر ۱۲ متری در ضلع شمالی این بوستان جهت تردد و عبور و مرور خودروهای اورژانس و اضطراری در نظر گرفته شده است که در زمان ضرورت، مورد استفاده این خودروها خواهد بود.

وی همچنین ادامه داد: زیبایی و کاشت درختچه‌های زینتی، نورپردازی و روشنایی با چراغ‌های زیبا و طراحی مناسب، ایجاد آلاچیق ها و سایر اقدامات در این بوستان جلوه خاصی به ورودی شهر بناب از سمت مرکز استان داده است که امیدواریم در سال جدید مسافرین عزیزی که از این مسیر عبور می‌کنند لحظات خوشی را در این مکان سپری نمایند.

  • نویسنده : داود زیبائی