بیانیه تحلیلی فرمانده سپاه عاشورا بمناسبت ۲۲ بهمن
بیانیه تحلیلی فرمانده سپاه عاشورا بمناسبت ۲۲ بهمن
با ایمان به سنت‌های الهی، رجاء واثق دارم ملت رشید ایران و مردم شریف استان آذربایجان شرقی با درک مناسب شرایط خطیر منطقه و با حضور حماسی و حداکثری خود در هر دو رویداد مهم، محاسبات غلط و غیرواقعی غرب از ملت ایران را اصلاح و روح تازه‌ای در کالبد کشور خواهند دمید.

به گزارش پایگاه خبری صدای بناب به نقل از   خبرگزاری «آناج»، فرمانده سپاه عاشورا به مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر، بیانیه‌ای تحلیل‌محور به شرح زیر نگاشت:

«فرارسیدن ۲۲ بهمن ماه، چهل و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و طلوع مجدد خورشید اسلام ناب محمدی (ص) را به محضر مبارک مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و آحاد ایرانیان غیرتمند و دلداده به آرمان‌های دینی، انقلابی و ملی و هم استانی های پیشگام و پیشرو در تاریخ کشورمان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

انقلاب اسلامی خلاف اراده ابرقدرت ها بوجود آمد و امروز این درخت تنومند خلاف خواست و اراده دشمنان به تکیه گاه امن مستضعفان و ملت های رنج کشیده تبدیل شده است.

با گذشت ۴۵ سال از این رخداد خجسته و معجزگون، ایران اسلامی به مدد رهبری‌های حکیمانه امامین انقلاب اسلامی، از توطئه ها، بحران‌ها و فتنه‌های پیچیده و زنجیره‌ای دشمنان عبور کرده و امروز «قطب جدید قدرت» در جهان اسلام و منطقه را شکل داده است.

به رغم توطئه ها و تلاش‌های شیطانی شبکه صهیونیسم جهانی و آمریکای مستکبر و تروریست، پرچم جمهوری اسلامی ایران بر فراز تحولات و معادلات قدرت جهانی خودنمایی می‌کند.

در این موسم نورانی و غرور انگیز و در آستانه دو آزمون بزرگ فراروی ملت ایران یعنی «جشن پیروزی انقلاب و راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه» و «برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی» در یازده اسفند ماه، خالصانه و متواضعانه از مردم فهیم و زمان شناس آذربایجانِ قهرمان و قاطبه بسیجیان و پیشکسوتان جهاد و شهادت استان برای حضور پرشور و حماسی در این صحنه‌های خطیر و تاریخ ساز، دعوت می نمایم.

با ایمان به سنت‌های الهی، رجاء واثق دارم ملت رشید ایران و مردم شریف استان آذربایجان شرقی با درک مناسب شرایط خطیر منطقه و با حضور حماسی و حداکثری خود در هر دو رویداد مهم، محاسبات غلط و غیرواقعی غرب از ملت ایران را اصلاح و روح تازه‌ای در کالبد کشور خواهند دمید.»

  • منبع خبر : خبرگزاری آناج