تاکید بر ایجاد زمین های ورزشی ساحلی در آذربایجان شرقی
تاکید بر ایجاد زمین های ورزشی ساحلی در آذربایجان شرقی
رئیس فدراسیون فوتبال: در آذربایجان شرقی، باید زمین های ورزشی مناسب برای فوتبال ساحلی ایجاد شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی  تاج، امروز در نشست مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال آذربایجان شرقی، فوتبال ساحلی را یک مزیت برای کشور دانست و گفت: در همه استان های کشور از جمله آذربایجان شرقی باید زمین های مناسب برای فوتبال ساحلی ایجاد شود.

وی با اشاره به تصویب ورود بانوان به ورزشگاه ها برای تماشای دیدارهای فوتبال گفت: برای ورود بانوان به ورزشگاه های محل برگزاری بازی های فوتسال هم این امکان را فراهم خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال به تلاش‌های جدی این فدراسیون در پیگیری حق پخش تلویزیونی برای دیدار‌های فوتبال اشاره کرد و افزود: در بودجه سال آینده کل کشور و برنامه هفتم توسعه این موضوع دیده شده است.

ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی هم با بیان اینکه ورزشگاه یادگار امام تبریز ظرفیت برگزاری بازی‌های ملی را دارد گفت: نخستین ورزشگاه ۱۸ هزار نفری با حمایت شهرداری تبریز در جوار این ورزشگاه ساخته می‌شود.

ششگلانی رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی نیز گفت: با وجود اینکه رشته ورزشی فوتبال به بیشتر خانواده‌ها رسوخ پیدا کرده برنامه‌ای برای تحت پوشش قراردادن همه علاقه‌مندان وجود ندارد و هزینه و فشار فوتبال بازی کردن فرزندان به خانواده‌ها تحمیل میشود.

در این نشست صورت‌های مالی هزینه کرد بودجه ۳۷ میلیارد ریالی هیات فوتبال آذربایجان شرقی در سال مالی گذشته و بودجه پیشنهادی ۷۲ میلیارد ریالی این هیات برای سال مالی آتی تصویب شد.

  • منبع خبر : خبرگزای آناج