ترافیک سنگین خیابان مطهری نمونه ای از عدم توجه به مسیر گشایی در بناب
ترافیک سنگین خیابان مطهری نمونه ای از عدم توجه به مسیر گشایی در بناب
ترافیک سنگین خیابان مطهری طی سالیان اخیر موجب گلایه مندی شهروندان بنابی شده است و در همین راستا مخاطبین هر روز برای ما عکس و پیام های زیادی ارسال و از ما انتظار نشر اعتراضات را دارند..

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، ترافیک شدید در خیابان مطهری بناب به‌خصوص از اوایل عصر تا ساعات پایانی شب نفس مردم بخصوص رانندگان را بریده است و فاصله بسیار کم حد فاصل مسجد مهرآباد تا مرکز شهر بناب گاها تا ۴۵ دقیقه زمان می برد…!!!


‌ باریک بودن خیابان مطهری از یک طرف و پارک خودروها در دو طرف این خیابان باعث شده تا ترافیک شلوغ و سرسام‌آوری را در طول روز و هم شب در این خیابان شاهد باشیم و بسیاری را از تردد در این خیابان پشیمان کند….


‌ متاسفانه طی سالیان اخیر و بهتر است بگویم بیش از ۱۵ سال در بناب با وجود افزوده شدن هزاران خودرو (تمام شدن” پلاک ۲۵ ل” گواه این موضوع می باشد) به هیچ عنوان به مسیر گشایی و تعریض کردن خیابان ها توجهی نشده است و خیابان های بناب همانند چندین دهه قبل خود باقی مانده اند …!!


‌مسئولان شهرستان بناب امسال در جلسه شورای ترافیک در راستای کاهش ترافیک خیابان‌های اطراف هسته مرکزی شهر بناب، مسیر خیابان دانشجو به خیابان آب را یکطرفه کردند تا به کاهش ترافیک در این خیابان ها به خصوص خیابان مطهری کمک کرده باشند… اما ظاهرا این یکطرفه شدن هیچ کمکی به کاهش ترافیک خیابان‌مطهری نکرده است…..


‌ این خبر را نوشتیم تا درد دل صدها راننده و همشهری عزیز که از ما درخواست نشر این خبر را کرده‌اند را به گوش مسئولان شهرستان رسانده باشیم…

‌ به امید آنکه مسئولان برای حل معضل بزرگ ترافیک در شهر بناب چاره ای بیاندیشند…

 

انتهای پیام / داود زیبائی