تسهیلات ۶ میلیون تومانی برای رانندگان مسافربر برون و درون‌شهری
تسهیلات ۶ میلیون تومانی برای رانندگان مسافربر برون و درون‌شهری
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: اعطای تسهیلات ۶۰ میلیون ریالی با نرخ ۱۲ درصد به رانندگان مسافربر برون و درون شهری با بیمه خویش‌فرما به تصویب رسید.
“سیزدهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامد‌های اقتصادی شیوع کرونا.
به گزارش پایگاه خبری صدای بناب به نقل ازپارسینه، طی جلسه ای که به ریاست  دکتر نهاوندیان تشکیل شد؛ آخرین وضعیت پرداخت وام یک میلیونی به یارانه بگیران مورد بررسی قرار گرفت و وزارت کار گزارشی در این راستا به جلسه ارائه کرد. همچنین در این جلسه پس از بررسی و تبادل نظر اعضای کارگروه درباره دستورالعمل نحوه اعطای تسهیلات به شرکت‌های حوزه حمل و نقل برون و درون شهری، اعطای تسهیلات ۶۰ میلیون ریالی با نرخ ۱۲ درصد به رانندگان مسافربر برون و درون شهری با بیمه خویش‌فرما به تصویب رسید که مراحل اجرای آن از طریق وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام خواهد شد.
در خصوص چگونگی ارائه تسهیلات به بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا گزارشی ارائه و نیز دستورالعمل اعطای تسهیلات برای کسب و کار‌های مرتبط با بخش حمل و نقل مسافر برون شهری در حوزه حمل و نقل هوایی و ریلی با هدف پیشگیری از توقف فعالیت‌ها و حفظ اشتغال در این رسته بررسی و تأیید شد تا پس از تصویب در ستاد ملی مقابله با کرونا از طریق وزارت راه و شهرسازی مورد اقدام قرار گیرد.