تشکیل 75 پرونده تخلفاتی صنفی از ابتدای سال جاری در بناب/ کمبود سیمان در بناب به دلیل مصرف بالای آن در این شهرستان است
تشکیل 75 پرونده تخلفاتی صنفی از ابتدای سال جاری در بناب/ کمبود سیمان در بناب به دلیل مصرف بالای آن در این شهرستان است
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بناب با اشاره به بازرسی هزار و 121 بازرسی از صنوف شهرستان از ابتدای سال جاری گفت: در همین راستا 75 پرونده تخلفاتی تشکیل شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، حبیب خان بابائی ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بناب ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن 3 خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: اداره صمت بناب طی 2 ماهه گذشته با وجود وضعیت کرونایی و کمبود نیرو هزار و 121 بازررسی از صنوف شهرستان بناب داشته است.

وی افزود: از تعداد بازرسی های انجام شده 75 پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از 3 میلیارد و 800 میلیون ریال تشکل شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بناب با اشاره به کمبود سیمان در بازار شهرستان بناب گفت: از ابتدای سال جاری هزار و 324 تن سیمان وارد شهرستان بناب شده است اما به دلیل مصرف بالای سیمان در این شهرستان کمبود همچنان مشاهده می شود.

حبیب خان بابائی از واردات 41 تن شکر فله ای به شهرستان بناب خبر داد و گفت: این شکر قرار است در بسته های کوچک و هر کیلو حدود 8 هزار تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.

وی از فعالیت 87 کارگاه ساخت تیرچه بلوک در بناب خبر داد و گفت: در این تولیدی ها حدود 2000 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول کار هستند و نیاز شهرستان را به خوبی تامین می کنند.

رئیس اداره صمت بناب درپایان در در خصوص کمبود روغن جامد در بناب گفت: در خرید این کالا برخی تخلفات صورت می گیرد که برخی اصناف برای رسیدن این کالا به دست مصرف کننده واقعی آن را درکنار برخی اقلام ضروری توزیع می کنند.

 

انتهای پیام/ زیبائی