توجه ویژه شورا و شهرداری بناب به حل مشکلات معلولین و سالمندان
توجه ویژه شورا و شهرداری بناب به حل مشکلات معلولین و سالمندان
رئیس شورای اسلامی شهر بناب یکی از اهداف اصلی شورا و شهرداری را خدمت رسانی به افراد دارای معلولیت و سالمندان شهرستان بناب عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، علی پورجعفر صبح امروز در جلسه رسیدگی به مشکلات افراد دارای معلولیت و سالمندان ضمن گرامی‌داشت فرا رسیدن ۱۲ آذر روز جهانی افراد دارای معلولیت اظهارداشت: شورای شهر و شهرداری همواره در جلسات و تصمیمات خود به فکر خدمات رسانی به این افراد بوده و خواهند بود.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر بناب و شهرداری از ورزش افراد دارای معلولیت و سالمندان حمایت می‌کند گفت: در همین راستا اقدامات خوبی برای رشته والیبال نشسته انجام شده است.

علی پورجعفر با بیان اینکه سالانه بیش از ۱۰۰ میلیون تومان از طرف شورا و شهرداری در حوزه‌های مختلف به افراد دارای معلولیت کمک می‌شود گفت: شورا و شهرداری حمایت از سالمندان و افراد دارای معلولیت را وظیفه ذاتی و اصلی کاری خود می‌داند.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب در پایان با بیان اینکه شهرداری در پروژه‌های خود همواره به مناسب سازی برای افراد دارای معلولیت توجه دارد گفت: طبق مصوبات شورای اسلامی شهر بناب تمامی پروژه‌ها و اقدامات شهری با توجه به نیاز سالمندان و افراد دارای معلولیت انجام می‌شود.