جلسه توجیهی هیئت امنای پاساژ های شهرستان بناب برگزار شد+ تصاویر
جلسه توجیهی هیئت امنای پاساژ های شهرستان بناب برگزار شد+ تصاویر
ظهر امروز جلسه توجیهی هیئت امنای پاساژ های شهرستان بناب با حضور رئیس اتاق اصناف بناب با هدف آگاه سازی هر چه بیشتر اصناف در خصوص واکسیناسیون هوشمند برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، ظهر امروز جلسه توجیهی با هدف آگاه سازی هرچه بیشتر اصناف و کسبه به خصوص بازاریان پاساژهای شهرستان بناب با حضور رئیس اتاق اصناف شهرستان بناب و هیئت امنای پاساژ های بناب برگزار شد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بناب در این دیدار با تاکید بر اینکه اصناف و کسبه می‌بایست قوانین اجرای واکسیناسیون هوشمند را انجام بدهند، گفت: متاسفانه با وجود چندین مرحله اطلاع رسانی از طریق رسانه ها همچنان عده‌ای از اصناف از این طرح بی‌خبر هستند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بناب با تاکید بر اینکه توجه ویژه به واکسیناسیون هوشمند مانع تعطیلی مجدد بازار خواهد شد گفت: در این طرح اگر کسی هر سه دوز واکسن خود را تزریق و برگه آن را در دید عموم قرار ندهد در مرحله اول دستگاه کارتخوان آن به مدت ۱۵ روز جمع آوری و در نوبت دوم صنف متخلف پلمپ خواهد شد.

وی افزود: تمامی اصناف و کسبه شهرستان بناب موظف هستند ضمن تزریق واکسن کرونا برگه هوشمندخودرا در صنف خودنمایش بگذارندتا ارباب رجوع از واکسیناسیون اسناد مطلع باشند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بناب در پایان نصب دوربین مخفی در مغازه ها را امری مهم و ضروری عنوان کرد و گفت: اولین مزیت نصب دوربین مخفی امنیت بیشتر اصناف در مواجهه با عوامل مختلف خواهد بود.

لازم به ذکر است در ادامه این دیدار تعدادی از اصناف و کسبه شهرستان بناب مشکلات و مطالبات خود از قبیل توجه بیشتر مسئولان به مطالبات و تکریم صاحبان صنایع در ادارات و همچنین برخورد پلیس با اراذل و اوباش را از مسئولان شهرستان مطالبه کردند.

گزارش تصویری:

 

 

انتهای گزارش / داود زیبائی