حذف بسته‌های اینترنتی اپراتورها تکذیب شد
حذف بسته‌های اینترنتی اپراتورها تکذیب شد
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات گفت: هیچ‌کدام از بسته‌هایی که در یک سال گذشته توسط اپراتورها ارائه شده است، حذف نشده‌اند.

به گزارش صدای بناب به نقل از خبرگزاری تسنیم، در روزهای گذشته تعرفه اپراتورهای ارتباطی با افزایش ۳۰ درصدی روبه‌رو شد و  به دنبال این موضوع سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تأکید کرد که هیچ کدام از بسته‌های اینترنتی که تا قبل از افزایش تعرفه وجود داشتند، نباید حذف شوند، در غیر این صورت شهروندان از طریق شماره با ۱۹۵ تخلف صورت گرفته را اعلام و در نهایت با اپراتور خاطی برخورد می شود.

در همین زمینه با گذشت چندین روز از این اتفاق، خبرهایی در فضای مجازی مبنی بر حذف بسته‌های بلند مدت منتشر شده است. اما با بررسی مورد به مورد گزارش های منتشر شده، مشخص شد که هیچ بسته اینترنتی بلند مدتی حذف نشده و همان بسته‌هایی که از قبل موجود بوده است، همچنان وجود دارند و تنها نکته‌ی مهم این بوده که پس از افزایش تعرفه‌ها، اپراتورهای تلفن همراه قرار بود تعدادی بسته‌های اینترنتی جدید که اکثرا بلندمدت بودند، به محصولات خود اضافه کنند اما به دلیل شائبه‌هایی که بعضا در فضای مجازی در این باره رخ داد، تصمیم گرفته شد، پس از آرام شدن فضا و پس از بررسی‌های انجام شده این بسته‌ها ارائه شوند.

در این راستا «محمد احسان خرامید»، مشاور وزیر ارتباطات و رئیس مرکز اطلاعات رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در واکنش به این موضوع در یک شبکه اجتماعی داخلی نوشت: باز هم خبر کذب؛ هیچکدام از بسته‌هایی که در یکسال گذشته توسط اپراتورها ارائه شده است، حذف نشده‌اند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم