خوی ضدبشری رژیم صهیونیستی در جنگ غزه بیش از پیش نمایان شده است
خوی ضدبشری رژیم صهیونیستی در جنگ غزه بیش از پیش نمایان شده است
سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه نوشت: چهره واقعی و خوی ضدبشری رژیم صهیونیستی در جنگ علیه غزه بیش از هر زمان دیگری نمایان شده است.

به گزارش صدای بناب به نقل از  خبرگزاری تسنیم، ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی و ممانعت از انتقال پیکر شهیدان فلسطینی به بیرون از محوطه بیمارستان در صفحه شخصی خود در برنامه ایکس نوشت: چهره واقعی و خوی ضدبشری رژیم صهیونیستی در جنگ علیه غزه بیش از هر زمان دیگری نمایان شده است.

وی تصریح کرد: پس از کشتار صدها فلسطینی و اقدام صهیونیست‌ها در ممانعت از انتقال پیکر آنها به بیرون، محوطه بیمارستان “شفا” در غزه به گور جمعی تبدیل شده است.

کنعانی همچنین نوشت: همچنین تصاویر منتشرشده پس از عقب‌نشینی ارتش رژیم صهیونیستی از “بیمارستان کمال عدوان”، نشان می‌دهد که برخی بیماران و مجروحان در محوطه بیمارستان توسط بلدوزرها زنده به گور شده‌اند.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تأکید کرد: تحقیقات بین‌المللی در این زمینه یک ضرورت است.

سخنگوی وزارت امور خارجه , فلسطین , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) ,

به گزارش تسنیم، جنگنده‌های رژیم اسرائیل بامداد امروز دوشنبه، هفتاد و سومین روز از تجاوز به نوار غزه، شمال، مرکز و جنوب نوار غزه را بمباران کردند که در این حملات در شهر خان‌یونس به‌ویژه شرق این شهر شدید بود و در مرکز نوار غزه، بمباران خانه‌ای در  اردوگاه النصیرات منجر به شهادت ۱۰ نفر شد.

رژیم صهیونیستی همچنین در اقدامی خلاف قوانین بین‌الملل بیمارستان ناصر را هدف قرار داد که گلوله توپ به بخش زایمان و کودکان بیمارستان اصابت کرد و بر اثر این حمله یک زن فلسطینی به شهادت رسید.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم