در زمینه سلامت مردم با کسی تعارف نداریم
در زمینه سلامت مردم با کسی تعارف نداریم
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بناب با بیان اینکه برای عملیاتی شدن مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا با هیچ‌کس تعارف نداریم، گفت: مصوبات ستاد کرونا لازم‌الاجرا است.

به گزارش صدای بناب به نقل از فارس، علیرضا دهقان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب ضمن هشدار به مسوولان و مردم مبنی بر لازم‌الاجرا بودن مصوبات ستاد مقابله با کرونا بر همکاری تنگاتنگ دستگاه قضایی با متولیان بهداشت و درمان شهرستان تأکید کرد و اظهار داشت: دستگاه قضایی آماده همکاری کامل در خصوص اجرایی شدن مصوبات ستاد مقابله با کروناست.

وی همچنین از مردم خواست با کاهش تردد خود به کنترل این بیماری کمک کنند و تردد در اماکن عمومی از قبیل بازارها، مراکز تفریحی و پارک‌ها به حداقل برسد همچنین از برگزاری و یا شرکت در هر نوع تجمعی که بر خلاف استانداردهای فاصله‌گذاری اجتماعی است، پرهیز کنند.

این مقام قضایی سپس ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مسوولان شهرستان و کادر درمان به‌خصوص پلیس امنیت شهرستان در امر مقابله با ویروس کرونا و اجرای مصوبات این ستاد تأکید کرد: با توجه به شرایط حاد و تکمیل ظرفیت بسیاری از تخت‌های بیمارستانی و افزایش روزانه تعداد بستری‌ها در صورت عدم رعایت چارچوب‌های ابلاغی روش‌های سختگیرانه‌تری اجرا خواهد شد.

دهقان در ادامه سخنان خود با انتقاد از عدم جمع‌آوری سگ‌های ولگرد توسط شهرداری یادآور شد: در صورت عدم همکاری مسوولان و مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، دستگاه قضایی شهرستان آماده است، نسبت به برخورد لازم با افراد خاطی اقدام کند و هر جا لازم باشد، دستگاه قضایی در کنار مسوولان و کادر درمان شهرستان قرار خواهد گرفت.