دستگیری هشت نفر از اراذل و اوباش در تبریز
دستگیری هشت نفر از اراذل و اوباش در تبریز
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خبر داد: هشت نفر از اراذل و اوباش که در مناطق مختلف شهر تبریز عربده کشی و قدرت نمایی می‌کردند در دام پلیس افتادند.

به گزارش صدای بناب به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛  سردار علی محمدی ادامه داد: در پی کسب اخباری مبنی بر قدرت نمایی، عربده کشی و ایجاد مزاحمت به شهروندان و نوامیس مردم توسط تعدادی اراذل و اوباش در شهرستان تبریز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

این مسئول انتظامی افزود: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، مشخص شد این افراد با استفاده از چاقو و قمه و ایجاد راهبندان امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره انداخته و متواری شده اند.
وی خاطر نشان کرد:ماموران پلیس با اشراف اطلاعاتی اراذل و اوباش را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه هشت نفر اراذل و اوباش را که یکی از آنان زن بود دستگیر کردند.

سردار محمدی با بیان اینکه در جامعه جایی برای جولان اراذل و اوباش نیست گفت: از این افراد دستگیر شده تعدادی قمه و چاقو کشف و ۲ دستگاه خودروی آنان نیز توقیف شد.
فرمانده انتظامی استان به افراد هنجار شکن و اراذل و اوباش هشدار داد و افزود: امنیت و آرامش شهروندان و جامعه خط قرمز پلیس است و هر کس بخواهد با قدرت پوشالی اقدام به عربده کشی و قدرت نمایی کند با برخورد قانونی فرزندان مردم در فراجا مواجه خواهند شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری صداو سیما مرکز آذربایجان شرقی