سازماندهی و حمایت از سربازان مستعد در ارتش
سازماندهی و حمایت از سربازان مستعد در ارتش
فرمانده منطقه پدافندهوایی شمال غرب ارتش از شناسایی، سازماندهی و حمایت از سربازان مستعد در ارتش خبر داد.

به گزارش صدای بناب به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی امیرسرتیپ دوم عظیمی در مراسم تجلیل از سربازان نمونه پدافند هوایی شمال غرب اظهار داشت: کارکنان وظیفه از عناصر مهم قدرت دفاعی کشور و یکی از پایه‌های اصلی نیرو‌های مسلح هستند و نقش موثر و برجسته‌ای در حفظ و حراست از کشور دارند.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی‌های خوبی برای شناسایی، سازماندهی و حمایت از سربازان مستعد در ارتش صورت گرفته است افزود: مهارت آموزی کارکنان وظیفه به صورت جدی در دستور کار پدافند هوایی قرار دارد و این امر باعث پویایی و طراوت یگانی و ارتقای روحی، روانی و انگیزشی سربازان شده است.

فرمانده منطقه پدافندهوایی شمال غرب ارتش بااشاره به اینکه حضور پسران جوان کشور در نیرو‌های مسلح از اهمیت خاصی برخوردار است گفت: بهره مندی مطلوب و هوشمندانه از این سرمایه‌های بزرگ کشور کمک شایانی به ارتقا و توسعه امنیت ملی کشور می‌کند.

امیر سرتیپ دوم عظیمی تاکید کرد: سربازان عزیز با حضور در صعب العبورترین مناطق مرزی کشور در کنار سایر کارکنان در ارتقای آمادگی رزمی و افزایش توان عملیاتی نیرو‌های پدافندهوایی نقش بسزایی دارند.

وی دوران خدمت مقدس سربازی را فرصتی ارزشمند و طلایی دانست و خاطرنشان کرد: جوانان ایران اسلامی نقش مثبت و اثرگذاری در تداوم حیات پربرکت انقلاب اسلامی داشته‌اند.