شهرستان بناب دارای بیشترین شهدای طلاب در استان/ دشمنان به دنبال سیاه نمایی و ناامید کردن ملت ما هستند
شهرستان بناب دارای بیشترین شهدای طلاب در استان/ دشمنان به دنبال سیاه نمایی و ناامید کردن ملت ما هستند
مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سپاه عاشورا ضمن گرامیداشت یاد شهدای شهرستان بناب گفت: شهرستان بناب با ۷۵ شهید طلاب که ۱۰ نفر آنها متولدین این شهر بودند دارای بیشترین شهید طلاب و روحانی در استان هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، حجت السلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی صبح امروز در مراسم گرامیداشت شهدای طلاب و روحانی شهرستان بناب با اشاره به هشت سال دفاع مقدس گفت: صدام در ابتدای جنگ و در بین خبرنگاران اعلام کرد که طی یک هفته تهران را اشغال خواهد کرد و این در محاسبات و با توجه به فروپاشی ارتش ایران صحیح و عقلانی به نظر می رسید.

وی افزود: صدام این نکته را فراموش کرده بود که ملت غیور و انقلابی اسلامی ایران با تمام وجود و با ذره ذره از خون خود از از خاک خود دفاع خواهند کرد و اجازه نخواهند داد وجبی از خاک این کشور به دست دشمنان بیفتد و عدم توجه به همین موضوع باعث شد به ذلت افتاده و شکست سنگینی را متحمل شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سپاه عاشورا با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس کشور عراق با همکاری تمامی کشورهای دنیا بر علیه انقلاب اسلامی ما برخاسته بود، گفت: صدام در ابتدا در تصرف خرمشهر با مقاومت ۳۴ روزه مردم و نیروهای بسیجی این شهر مواجه شد و سرانجام با تجهیزات تمام دنیا خرمشهر را اشغال کرد.

 وی خاطر نشان کرد: این شهر در عملیات بزرگ بیت المقدس و با شکست دشمنان و نابودی کامل آنها از دست دشمنان رها گشت که در تاریخ ثبت گردید.

وی افزود: ۳ خرداد در تاریخ جمهوری اسلامی ایران روز رشادت و فداکاری و آزادسازی خرمشهر ثبت شده است که نشان از مقاومت و میهن دوستی این ملت را به نمایش می‌گذارد.

حجت‌الاسلام سرایی با اشاره به ۷۵ شهید طلاب و روحانی در شهرستان بناب گفت: شهرستان بناب در هشت سال دفاع مقدس با  اهدای شهدای زیادی خدمات ارزنده ای را به انقلاب اسلامی کرد و قدردان تمام مردم این شهر و شهدای آنها هستیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در پایان با تاکید بر اینکه دشمنان امروز با تهاجم فرهنگی و سیاه‌نمایی قصد ضربه زدن به انقلاب اسلامی ما را دارند، تصریح کرد: آنها به دنبال این هستند که یاس و ناامیدی را در جامعه ما رواج بدهند و ملت را از انقلاب اسلامی دور کنند و قطعاً با تدبیر و روشنفکری مردم دشمنان این توطئه های خود را به گور خواهند برد.

انتهای پیام / داود زیبائی