ضربه اطلاعات سپاه به باند فساد در دانشگاه علوم پزشکی قزوین/ ۲ مدیر ارشد دستگیر شدند
ضربه اطلاعات سپاه به باند فساد در دانشگاه علوم پزشکی قزوین/ ۲ مدیر ارشد دستگیر شدند
روابط عمومی سپاه حضرت صاحب‌الامر(عج) قزوین از دستگیری شبکه فساد اداری اقتصادی در دانشگاه علوم پزشکی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) سپاه خبر داد.

به گزارش صدای بناب به نقل از خبرگزاری تسنیم با صدور اطلاعیه‌ای از ضربه اطلاعات سپاه به باند فساد در دانشگاه علوم پزشکی قزوین خبر داد و اعلام کرد: ‌در راستای منویات مقام معظم رهبری، سربازان گمنام امام زمان عجل الله در سازمان اطلاعات سپاه استان قزوین در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در برخورد با مفاسد کلان اقتصادی و اداری و جلوگیری از ایجاد شبکه‌های فساد، تبانی و ارتشا در سال «مهار تورم و رشد تولید» با همکاری دادگستری استان قزوین اقدامات صیانتی اطلاعاتی ویژه‌ای برای شناسایی و برخورد با مفسدان اقتصادی و اداری را در این استان در دستور کار خود قرار دادند.

در این راستا با عنایت خداوند متعال و تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان عجل الله سپاه استان قزوین، شناسایی شبکه گسترده ارتشا و تبانی در معاملات دولتی در دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین از ابتدای سال ۱۴۰۲ آغاز و طی چند ماه کار اطلاعاتی و جمع آوری ادله و مستندات قضایی، شبکه مذکور مورد ضربه قرار گرفت.

با دستور مقام قضایی تاکنون سه نفر دستگیر شده اند که ۲ نفر از آنان مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی قزوین می باشند که شبکه مذکور را مدیریت می‌کردند و به دادسرا معرفی شدند.

در پایان سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این اطمینان را به ملت ایران می‌دهد که همچون گذشته نسبت به منافع همه مردم در تمامی صنوف، حساس بوده و از هیچ گونه اقدام صیانتی پیرامون این موضوع چشم پوشی نمی کند. همچنین از شهروندان تقاضا دارد برای مبارزه با مفاسد کلان اقتصادی و اداری جهت یاری رساندن به سربازان گمنام امام زمان عجل الله در سپاه هرگونه اخبار و گزارشات خود را با شماره تماس ۱۱۴ درمیان بگذارند.»

انتهای پیام/