عملیات پلیس علیه تروریست‌های جیش‌الظلم/ ۴ عامل اصلی ‌حمله تروریستیِ ‌راسک دستگیر شدند‌
عملیات پلیس علیه تروریست‌های جیش‌الظلم/ ۴ عامل اصلی ‌حمله تروریستیِ ‌راسک دستگیر شدند‌
در پی به عملیات بزرگ و گسترده‌ مبارزه با تروریسم فراجا، ‌عاملان حمله به مقر انتظامی راسک دستگیر شدند.

به گزارش صدای بناب به نقل از خبرگزاری تسنیم، در پی عملیات بزرگ مبارزه با تروریسم فراجا، ‌چهار ‌عامل اصلی و دخیل در حمله تروریستیِ به مقر انتظامی راسک که شب حادثه حضور داشتند، دستگیر شدند.

براساس این گزارش، در این ‌‌عملیات‌ غافلگیرانه، این ۴ تروریست زنده و سالم دستگیر شده‌اند و ‌تعدادی سلاح و تجهیزات ‌از جنایتکاران کشف و ضبط شد.

تصویر تروریست‌های حادثه راسک

در پی حمله ناجوانمردانه تروریست‌های جیش‌الظلم‌ به یک مقر انتظامی در شهرستان راسک، ۱۱ نفر از پرسنل انتظامی به شهادت رسیده و تعدادی از نیروهای فراجا نیز مجروح شدند.در این حمله تروریستی که بیش از یک ساعت به طول انجامید، نیروهای پلیس حاضر در این مقر شجاعانه با این تروریست‌ها به مقابله پرداختند و تعداد زیادی از آنها را مجروح کردند.

گروهک تروریستی «جیش الظلم» با انتشار بیانیه‌ای خبر داده نیروهایش ساعت دو بامداد شب جاری به مقر فرماندهی فراجای شهرستان راسک هجوم بردند.

در پی حمله تروریستی به مقر انتطامی در راسک، “مسلم شجاعیان”، “احسان بابایی”، “پوریا شیخ”، “ابوالفضل شهریاری”، “محمدحسن براهویی”، “علیرضا اکبر مزار”، “علی دشت‌پوری”، “حسن بابانیا”، “احمد خمری”، “مجید فیروز‌نیا” و “حمید رضایی‌امین” به شهادت رسیدند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم