پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای روستاهای بناب طی سه سال گذشته
پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای روستاهای بناب طی سه سال گذشته
فرماندار شهرستان بناب از پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار از طرف دولت به روستاهای شهرستان بناب طی سه سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، رضا لعلی صبح امروز در مراسم افتتاح ۸۰ پروژه روستایی شهرستان بناب در حضور مدیر کل امور روستایی استاندار آذربایجان شرقی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر اظهار داشت: این دولت با شعار دولت مردمی و ایرانی قوی به دنبال ایجاد امید آفرینی و حل مشکلات معیشتی و اتمام پروژه‌های نیمه تمام کشوری است.

فرماندار شهرستان بناب با بیان اینکه طی سه سال گذشته بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف روستایی شهرستان بناب سرمایه‌گذاری شده است گفت: این اعتبارات در بخش‌های کشاورزی، دامداری، صنایع ، آب کشاورزی و غیره پرداخت شده است.

وی افزو: علاوه بر این پروژه‌ها ده‌ها پروژه ورزشی نیز در سطح شهر بناب و روستاها احداث شده و تعداد دیگر نیز در دست احداث هستند.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب با اشاره به وضعیت مناسب آسفالت راه‌های روستایی شهرستان بناب گفت: تقریباً تمام روستاهای شهرستان بناب دارای آسفالت مناسب بوده و حتی چند روستای کوچک ما با جمعیت بسیار کم نیز از امکانات دولتی بهره‌مند شده‌اند.

فرماندار شهرستان بناب در پایان با اشاره به افتتاح ۸۰ پروژه عمرانی مختلف امروز در شهرستان بناب گفت:  پروژه های روستایی از قبیل اجرای کفپوش پیاده‌رو احداث ایستگاه آتش نشانی احداث دیوار سنگی احداث و تعریض و تعمیر پل زیرسازی آسفالت آسفالت ریزی، تسطیح و شن ریزی معابر ، جدول گذاری آبرو گذاری ، حصارکشی، لکه‌گیری ، معابر لوله‌گیری معابر و سایر اقدامات و پروژه‌های عمرانی دیگر در روستاهای شهرستان بناب مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

  • نویسنده : داود زیبایی