فعالیت شهرداری بناب تا جمعه ۳۰ دی ماه تا ساعت ۱۸ جهت دریافت عوارض ۳۵ درصد
فعالیت شهرداری بناب تا جمعه ۳۰ دی ماه تا ساعت ۱۸ جهت دریافت عوارض ۳۵ درصد
شهردار بناب از فعالیت شهرداری بناب تا ساعت ۱۸ جمعه ۱۳ دیماه جهت دریافت و تکمیل تخصیص ۳۵ درصدی عوارض شهرداری بناب خبر داد.

فرید پناهی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، از فعالیت شهرداری بناب و حضور پرسنل این نهاد خدمات رسان تا ساعت ۱۸ روز جمعه ۳۰ دی ماه خبر داد و اظهار داشت: برای استفاده از زمان و بهره مندی شهروندان از تخفیف ۳۵ درصدی عوارض شهرداری تا روز جمعه ۳۰ دی ماه پرسنل در شهرداری بناب حضور خواهند داشت.

شهردار بناب با تاکید بر اینکه پس از اتمام سی‌ام دی ماه تخفیف ۳۵ درصدی عوارض شهرداری بناب به پایان خواهد رسید، گفت: از روز شنبه ۱ بهمن ماه عوارض شهرداری با ۲۵ درصد اعمال خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه استفاده از تخفیف ۳۵ درصدی عوارض شهرداری به شدت مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است، گفت: مردم عزیز شهرستان بناب می توانند تا پایان وقت مقرر یعنی ۳۰ دی ماه با حضور در شهرداری بناب از تخفیف ۳۵ درصدی استفاده کنند.

شهردار بناب در پایان با تاکید بر اتمام تخفیف ۳۵ درصدی عوارض شهرداری بناب در روز جمعه ۳۰ دی ماه بیان کرد: با وجود اینکه این روز در روز تعطیل جمعه قرار گرفته است اما برای رعایت حال شهروندان پرسنل تا ساعت ۱۸ در شهرداری بناب حضور خواهند داشت و از شهروندان انتظار داریم از این فرصت استفاده کنند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : داود زیبائی