مراسم رونمایی از تندیس شادروان حاج جعفر اسمعیل ظفر بنیانگذار قطب فولاد شهرستان بناب برگزار شد+ تصاویر
مراسم رونمایی از تندیس شادروان حاج جعفر اسمعیل ظفر بنیانگذار قطب فولاد شهرستان بناب برگزار شد+ تصاویر
مراسم رونمایی از تندیس شادروان حاج جعفر اسمعیل ظفر با حضور مسئولان شهرستان و صنعتگران در مجتمع فولاد ظفر بناب برگزار گردید.

به گزارش صدای بناب، مراسم رونمایی از تندیس شادروان حاج جعفر اسمعیل ظفر بنیانگذار قطب فولاد شهرستان بناب با حضور مسئولین، صاحبان صنایع، اقشار مختلف مردم و همچنین استاد صدر کریمی مراغه ای شاعر پر آوازه و شیواکلام آذربایجان برگزار شد.

مدیرعامل سابق مجتمع فولاد ظفر بناب در این مراسم ضمن عرض گرامیداشت به مناسبت سالگرد حاج جعفر اسماعیل ظفر بنیانگذار قطب فولاد شهرستان بناب گفت: خوشبختانه در حال حاضر بیش از ۸۰۰ نفر در این مجتمع بیمه شده و چندین هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این مجتمع فعالیت و نان خانواده خود را تأمین می کنند.

محسن رحیمیان با تاکید بر اینکه پرسنل و مدیران مجتمع  فولاد ظفر بناب با قدرت اهداف بنیان‌گذار این مجتمع یعنی حاج جعفر اسمعیل ظفر را ادامه می‌دهند گفت: همه ما به دنبال اهداف و خواسته بنیان‌گذار این مجتمع یعنی تولید و اشتغال بیشتر می باشیم

وی با بیان اینکه متاسفانه افکار توسعه و اشتغال در ذهن برخی از مسئولان  وجود ندارد گفت: توسعه حاصل افکار می‌باشد و امیدوارم خداوند توفیق بدهد تا بتوانیم در راستای توسعه شهرستان بناب گام های موثری برداریم

 

گزارش تصویری؛

انتهای گزارش / داود زیبائی