مراسم گرامیداشت ۹ دی در بناب برگزار شد+تصاویر / سردار مدنی: ایران همواره در کنار مردم غزه خواهد ماند
مراسم گرامیداشت ۹ دی در بناب برگزار شد+تصاویر / سردار مدنی: ایران همواره در کنار مردم غزه خواهد ماند
صبح امروز همزمان با ۹ دی مراسم گرامی‌داشت این روز با حضور مسئولان استانی و شهرستان بناب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، سردار علیرضا مدنی فرمانده لشکر عملیاتی ۳۱ عاشورا در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان بناب اظهار داشت: مردم شهرستان بناب در طول انقلاب اسلامی همواره پشتیبان ولایت خود بوده و این موضوع را بارها اثبات کرده‌اند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۳۱ عاشورا با تاکید بر اینکه امروز پس از گذشت بیش از ۴۵ سال از انقلاب اسلامی، ایران جز کشورهای برتر جهان محسوب می‌شود گفت:ایران در این مدت زمان توانسته در حوزه‌های علمی ،نظامی و سایر حوزه‌ها در جمع کشورهای برتر و ابر قدرت ها قرار بگیرد.

سردار مدنی در ادامه ضمن محکوم کردن جنایت رژیم غاصب اسرائیل بر علیه مردم مظلوم فلسطین گفت: اسرائیل با حمایت کامل آمریکا و سایر کشورهای غربی مردم بی‌گناه غزه را به خاک و خون کشیده است.

وی تاکید کرد: متاسفانه کشورهایی از جمله آمریکا و هم پیمانانش در کشتار مردم فلسطین مشارکت می‌کنند و قطعاً جمهوری اسلامی ایران در کنار مردم غزه خواهد ماند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۳۱ عاشورا در ادامه ضمن گرامی داشت فرارسیدن سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: این سردار بزرگوار در تمام دوران زندگی خود به این انقلاب و کشور خدمت کرد و در آخر جان خود را به مردم این کشور هدیه داد.

وی افزود: سردار سلیمانی همیشه در داخل و خارج از کشور به دنبال مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی بود و در راستای حفظ و امنیت انقلاب اسلامی به صورت ناجوانمردانه توسط آمریکا به شهادت رسید.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حضور تمامی مردم و مسئولان شهرستان بناب در مراسم گرامی‌داشت ۹ دی گفت: این جمعیت باشکوه نشان دهنده ارادت و تجدید پیمان مردم بناب با ولایت فقیه است.

گزارش تصویری؛

  • نویسنده : داود زیبائی