مطالبه کباب پزان شهرستان بناب از مسئولان جهت تخصیص سهمیه آرد
مطالبه کباب پزان شهرستان بناب از مسئولان جهت تخصیص سهمیه آرد
جمع زیادی از کباب پزان شهرستان بناب با تهیه طوماری از مسئولان شهرستان درخواست رسیدگی به مشکلات آنها و به خصوص تخصیص سهمیه آرد را مطالبه کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، جمع کثیری از کباب پزان مطرح و پرتلاش شهرستان بناب با تهیه طوماری از مسئولان شهرستان علی الخصوص نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت و همچنین رئیس اداره آرد و غله درخواست رسیدگی به مشکلات آنها به خصوص تخصیص سهمیه آرد را نمودند.

در این طومار کباب پزان شهرستان بناب با تاکید بر اینکه با وجود اینکه کباب بناب به عنوان یکی از معروف ترین غذاهای منطقه و برند شهرستان بناب محسوب می‌شود اما همچنان کباب پزان شهرستان با مشکلات زیادی از جمله عدم داشتن سهمیه آرد مواجه هستند.

آنها همچنین با اشاره به اینکه پس از سالها با تلاش نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی دبیرخانه کباب بناب نیز فعالیت خود را شروع کرده است اما همچنان کبابپزان با مشکلات ابتدایی از قبیل نداشتن آرد سهمیه ای برای خدمت رسانی به شهروندان عزیز بنابی و همچنین سایر مسافران مواجه هستند.

کباب پزان شهرستان بناب با تهیه طومار و ثبت مهر واحد صنفی خود از مسئولان شهرستان انتظار دارند که در جهت رفع مشکل نان کباب پزان ترتیبی اتخاذ نماید تا آنها بتوانند همانند گذشته ضمن حفظ اهمیت و جایگاه برند کباب بناب به مسافران و شهروندان عزیز بناب خدمات رسانی کنند.

گزارش تصویری؛

انتهای پیام/ داود زیبائی