ملاک عمل در بسیج کار جهادی و فی سبیل الله است
ملاک عمل در بسیج کار جهادی و فی سبیل الله است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بناب تاکید کرد: ملاک عمل در بسیج کار جهادی و فی سبیل الله است و نظام جمهوری اسلامی به نیرو‌های جوان و جهادی احتیاج مبرم دارد و بسیج در این عرصه می‌تواند شگفتی ساز باشد.

به گزارش صدای بناب به نقل از خبرگزاری بسیج حجت الاسلام عبدالله طالبی در جلسه هم اندیشی وتوجیه و ابلاغ برنامه های بسیج، به تشریح برنامه های سال ۱۴۰۰بسیج پرداخت و افزود: در حال حاضر همه ما بر خود وظیفه می دانیم تا با رفع معایب و مشکلات اجرایی برنامه‌ها در حوزه‌ها و اقشار بسیج، بتوانیم طبق فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب جامه عمل بپوشانیم.

 

وی در ادامه اهمیت مشارکت و حضور حداکثری  بسیج  و مردم را در انتخابات خاطر نشان کرد و افزود:  انتخابات ریاست جمهوری خرداد ماه امسال بسیار در سرنوشت کنونی کشورمان حائز اهمیت می باشد و وظیفه ماست که چهره به چهره مردم  را برای شرکت تشویق و بایدها و نبایدهای انتخاباتی و دکترین رفتار سیاسی سپاه و بسیج را سرلوحه کار خود در رویاروئی با برنامه های انتخابات قرار دهیم.
حجت الاسلام طالبی در پایان به فرمایش نوروزی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی راجع به اهمیت انتخابات پرداخت و گفت: انتخابات در كشور هم از جنبه داخلي و هم از جنبه خارجي داراي اهميت است. از جنبه داخلي،انتخابات در واقع يك نوسازي در كشور است از وجهه خارجي، حضور و مشاركت مردم نشان دهنده اقتدار ملي است.