وصول درآمدهای مالیاتی از اصناف باید عادلانه و توام با رضایت‌مندی باشد
وصول درآمدهای مالیاتی از اصناف باید عادلانه و توام با رضایت‌مندی باشد
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه وصول عادلانه مالیات، توام با تکریم مودیان اولویت اصلی اداره کل مالیاتی است، گفت: وصول درآمدهای مالیاتی از اصناف باید عادلانه و توام با رضایت‌مندی باشد.

به گزارش صدای بناب به نقل از ایرنا، عیسی اورج زاده، روز چهارشنبه در جلسه بررسی مسایل و مشکلات مالیاتی اصناف افزود: بازار تبریز و استان جایگاه بسیار بالایی در مناسبات اقتصادی منطقه شمال غرب دارد و رویکرد اصلی این اداره کل تعامل و حل مشکلات مودیان مالیاتی است.

میرحبیب هاشمی، رییس اتاق اصناف تبریز نیز در این دیدار با اشاره به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه گفت: بازاریان تبریز از لحاظ پرداخت مالیات در کشور پیشگام هستند و با توجه به شرایط موجود نیازمند حمایت هر چه بیشتر می باشند.

به گزارش ایرنا، در این جلسه که با حضور هیات رییسه اتاق اصناف و نمایندگان اتحادیه ها برگزار شد، مسائل و مشکلات اجرای دستورالعمل تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیات های مستقیم بررسی و مقرر شد مشکلات مربوطه به ستاد مرکزی سازمان مالیاتی گزارش شود.

در این جلسه مقرر شد رایزنی های لازم جهت حل موارد مطروحه انجام شود تا اصناف و مودیان بتوانند نسبت به پرداخت مالیات حقه خود اقدام کنند