وظیفه مسئولین در هر سطح تکریم و احترام مردم است/ درمانگاه جدید تامین اجتماعی شهرستان بناب در ۵ طبقه طی ۲ سال ساخته خواهد شد
وظیفه مسئولین در هر سطح تکریم و احترام مردم است/ درمانگاه جدید تامین اجتماعی شهرستان بناب در ۵ طبقه طی ۲ سال ساخته خواهد شد
جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور امام جمعه ، مدیریت حوزه‌های علمیه، رئیس کمیسیون امور اجتماعی مجلس شورای اسلامی، فرماندار، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان و مسئولین شهرستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب، رضا لعلی با اشاره به تاکید رئیس جمهور محترم در دیدار اخیر خود با مردم خراسان جنوبی بر ضرورت تکریم مردم توسط مسئولین اظهار داشت: وظیفه مسئولین در هر سطح تکریم و احترام به مردم است.

فرماندار بناب برخورد مناسب با مردم را بسیار مهم در رضایت مندی آن ها بر شمرد و گفت: متاسفانه گاها برخوردها با مردم مناسب نبوده است.

وی بر انتظار طولانی مردم، سرمایه گذاران، واحدهای تولیدی و … در صف دریافت وام و تسهیلات بانکی اشاره کرد و گفت:  متاسفانه علی رغم ترغیب جوانان به ازدواج آن‌ها ماه‌ها در صف دریافت تسهیلات ازدواج انتظار می‌کشند.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب با اشاره به جنگ ترکیبی اخیر دشمن در کشور اظهار داشت: مردم شریف و ولایتمدار شهرستان بناب در این حوادث و ناآرامی‌ها علی رغم توطئه دشمنان، در کنار نظام ایستادند و از امنیت و یکپارچگی کشور دفاع کردند.

وی افزود: در این زمینه لازم است از تلاش های شبانه روزی نیروهای نظامی، امنیتی، بسیجیان عزیز، روحانیت معزز و تمامی اقشاری که به صحنه آمدند و توطئه دشمن را خنثی کردند تشکر و قدردانی کنیم.

رئیس شورای اداری شهرستان بناب در ادامه با اشاره به احداث ساختمان جدید درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان بناب در ۵ طبقه طی دو سال آینده گفت: خدمات ارائه شده به مردم در درمانگاه فعلی تامین اجتماعی به دلیل کمبود پزشک و امکانات با مشکلاتی مواجه است که امید است با ساخت درمانگاه جدید شاهد برطرف شدن این مشکلات باشیم.

وی حمایت از مناطق کم برخوردار شهری و ارائه خدمات و توجه به نیازهای اقشار کم برخوردار جامعه که عموما در این مناطق زندگی می کنند را ضروری برشمرد و گفت: اقشار کم برخوردار همواره در صف اول حمایت از نظام و انقلاب بوده اند و وظیفه همه ما باید توجه به این اقشار و محرومیت زدایی از جامعه باشد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : داود زیبائی