پیام تبریک رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر
پیام تبریک رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر
رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب ، به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر بیانیه ای صادر کرد و سالگرد این روزهای تاریخ ساز را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری صدای بناب، متن پیام محمد رضا اعلائی به شرح ذیل است :

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است . طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت .

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی ، معنویت ، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد .

دوازدهمین روز بهمن هر سال ، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب ، یعنی روز ورود زعیـم آگاه ، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق می خورد . انقلابی که رساترین فریاد تاریخ ، یعنی امام امت ، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن ، با تمام وجود تلاش کرد .
ملت ما در عرصه های بهداشت و درمان پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرفراز شد و در کنار این سرفرازی و پیروزی نام بلند ایران در بسیاری از عرصه های بهداشتی و درمانی در میان کشورها یپیشرفته قرار گرفت .

این ایام عزیز و فرخنده ، فرصتی است بس غنیمت که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

اینجانب ایام الله دهه مبارک فجر را به عموم مردم شریف شهرستان بناب و سایر هموطنان تبریک و تهنیت گفته و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور خواستارم.

محمد رضا اعلائی/ رئیس اداره بهزیستی شهرستان بناب